Kardigany k členkom budú „in“ aj počas jesene!

Aj keď by sa dalo povedať, že leto a jeseň sú úplne iná ročné obdobie, napriek tomu niektoré módne kúsky pretrvajú z jedného, ​​z toho teplejšieho, ročného obdobia do toho chladnejšieho. Napodiv sa jedná o kúsok, ktorý sme v lete nosili iba za chladnejších daždivých dní (a že ich bolo dosť!). Vďaka jeho obľúbenosti sa však presunul aj do jesennej módy a konečne sa začal vyrábať v oveľa väčšom množstve! Doteraz sme ho v obchodoch takmer nemohli ani nájsť, čo bola naozaj škoda. Dnes o neho ale nie je núdza, preto ak ho ešte nemáte, zamierte do najbližšieho obchodu s oblečením a kúpte si ho!

Reč je o unikátnym Kardigan, čo je svetrík, ktorý všetci veľmi dobre poznajú. Jedná sa o svetrík, ktorý nemá zapínanie. Dnes je však moderné hlavne v dlhšej podobe, nie v tej krátkej, ako ho všetci vrytý v pamäti. A dnes je moderný nielen u žien, ako tomu bolo treba do tohtoročnej jari, ale tiež sa s ním môžu (teda doslova už musí) ukazovať aj páni, pretože presne tento dlhý kardigan obohatený ešte o kapucňu je úplne štýlový aj v pánskom svete!

K čomu ho nosiť?

Tento svetrík sa dá kombinovať naozaj ku všetkému, ale je najlepší v kombinácii najmä s ležérnym štýlom, pretože je naozaj nadmieru pohodlný. Najlepšie tak urobíte, ak si ho skombinujete s obľúbenými pohodlnými džínsy, ktoré máte naozaj kvalitné, pretože inak sú vo väčšine prípadov nepohodlné. Ďalej si k nemu dajte klasické obyčajné tričko – nemusí byť ani nijak farebné či vzorované – stačí jednofarebné kúsky. Na nohy obujte obľúbené tenisky alebo chelsea topánky, ktoré sú naozaj skvelé! Hlavne do nich nenatečie v období dažďov! Mimo to celý look dokonale dokončíte tým, že si na chrbát hodíte drobný, no štýlový batôžtek. Doplniť môžete outfit aj o veľký šál z jemného materiálu.

Páni to majú trochu jednoduchšie, pretože kapucne, ktorá je u väčšiny kardiganov, je naozaj štýlová sama o sebe. Tí teda kombinujú kardigan len s džínsy, teniskami a s jednofarebným tričkom.