4 + 1 aplikácia šitá ženám na telo

Užitočné aplikácie alebo ak „appky“ zaplavujú svet a mnohokrát nám i uľahčujú život. Dámy viete, že teraz si možno stiahnuť aplikácie, ktoré nám rozumie lepšie ako partner alebo kamarátka? Áno! Ľahko sa ovládajú, sú veľmi praktické a prinášajú systém a poriadok do nášho dosť hektického sveta. Aké to sú?

1. OvuView bude sledovať váš menštruačný cyklus

Tiež máte problém sledovať váš menštruačný cyklus a jediné, čo vám pomáha držať termín je platíčko antikoncepcia vo vašej peňaženke? Teraz vám s tým môže pomôcť vychytaná aplikácie pre ženy – „OvuView“. Aplikácia funguje ako menštruačný kalendár, pomôcka pri otehotnenie alebo naopak pre zabránenie tehotenstva. Vďaka nej môžete mať svoje ženské veci pekne pod kontrolou.

2. Môj Alfréd vám uľahčí nakupovanie

„MůjAlfréd“ je vynikajúca aplikácia, ktorá vám uľahčí nielen nakupovanie, ale aj sledovanie zásob vo vašej chladničke a špajzi a tiež varenie. Veľmi výhodné je, že všetky informácie v aplikácii môžete zdieľať s členmi rodiny a s priateľmi. O nápad na uvarenie večere už nebude núdza a tiež sa vám nestane, že by ste napríklad mlieko kúpili zbytočne dvakrát!

3. S-Health vás udrží v kondícii

Tiež je pre vás zdravie a kondícia podstatné tému? Teraz už na neho nemusíte byť sama. Dosiahnuť zdravého jedálnička a kondičných cieľov vám pomôže aplikácia S-Health, do ktorej si budete zaznamenávať všetky vaše úspechy.

4. Tinder vám nájde partnera

Ste sama? Aplikácia „Tinder“ vám pomôže nájsť partnera. Funguje ako dnes veľa zabehnutých sociálnych sietí. K prehliadnutiu ponúka profily ľudí, s ktorými môžete nadviazať kontakt a to nielen cez displej telefónu. Pokiaľ si vzájomne sadnete do noty, môžete spolu vyraziť aj na rande. Aplikácia nie je primárne určená len k randenia, treba vďaka nej nájdete aj veľa nových kamarátok!

5. Sleep Better with Runtastic – aplikácia, ktorá vám pomôže zaspať

Aj spánok teraz môžete mať pod kontrolou. Pomôže vám s ním aplikácie s názvom „Sleep Better with Runtastic“, ktorá zaznamenáva kvalitu vášho spánku, sleduje zlé návyky počas zaspávania a tiež vás prebudí v ten najvhodnejší okamih pre prebudenie. Vy tak môžete byť svieži a oddýchnutá.

Vás ešte aplikácie neoslovili? No to je škoda, vo veľkom vám totiž pomôžu zvládnuť váš hektický život.