Rozžiarte jeseň pastelovými farbami

Každé ročné obdobie v sebe nesie najrôznejšie módne trendy, ktorými túži ohromiť nejednu ženu a nejedného muža. Móda vždy túžia priniesť zákazníkom niečo nové, ale veľakrát sa stane, že daný kúsok nezožne taký obdiv, ktorý sa očakáva. Niekedy však móda samozrejme boduje, a to najmä vtedy, keď predstaví úplne nadčasové kúsky, ktoré sa z šatníka nemusí vyhodiť nikdy, pretože sa dokonale hodí ku každému ročnému obdobiu či do každého počasia. Samozrejme, také kúsky naozaj existujú, avšak dôvod, prečo sa nenosí v každom ročnom období, je fakt, že sa najmä mení farby, ktoré sú pre dané ročné obdobie špecifické. Tento rok bude celoročné trendy farba zelená, ale v koľkých odtieňoch ju poznáte? Iste v mnohých! A tak sa nie je čomu diviť, keď sa svetlý odtieň nehodí do zimy a kedy sa pestrejšie farba hodí hlavne do jarných teplých mesiacov. Jeseň je navyše ešte v znamení pastelových farieb, a tak to skúste práve s nimi.

Nezabúdajte však na vojensky zelenú farbičku, aj keď povedú pastelové odtiene!

Pastelové farby dominujú najmä u blúzok, pretože práve tie väčšinou nesú takú farbu. Svetlúčko ružová alebo pastelovo modrá je úplne fantastická, a tak ju práve zaraďte do vášho jesenného outfitu. Škaredé počasie nemusí symbolizovať to, že sa aj vy dostanete do zlej nálady a počas celého tohto obdobia budete nosiť len čierne alebo tmavé odtiene. Skúste trochu rozveseliť seba aj svoje okolie práve pastelovými farbami! Medzi tie sa radí samozrejme aj odtieň zelenej.

Na zelenú však nezabúdajte ani v odtieni vojenskom. Ten sa stal najmä dominantné pre tento rok, a tak sa ho nebojte kombinovať potrebné konkrétne s bordó farbou. Vojenský zelené nohavice alebo košele je úplne parádny, a tak s ňou jednoznačne oživte váš šatník. Na jeseň sa navyše táto farba jednoznačne hodí, o tom môžete byť určite plnohodnotne presvedčení!