Jesenné plášťa ako univerzálny do sychravého počasia, napriek tomu šik

Na mušku si dnes vezmeme plášťa všetkých druhov. Mnohí z nás si vybaví pláštenku, ktorú nám naše mamičky dávali na seba von, keď pršalo. Lenže jesenné plášte sú iné, nepleťte si pojmy s dojmami a pripravte si nový šatník, ktorý bude na jeseň zahŕňať aj jeden z týchto plášťov. Tohtoročnú sezónu sú obzvlášť v originálnych strihoch a trendy farbičkách.

Nepriazeň počasia vás v plášti neprekvapia

Buďte pripravená na jeseň v plnej paráde a v plášti, ktorý vám zaistí pohodlie a tiež fakt, že nebudete budúci týždeň chorá, keď pôjdete von v daždi. Jeseň je obdobie, kedy je skutočne sychravo a je potreba naše telo chrániť. Plášte perfektne plní svoj účel, a navyše sú veľmi atraktívne. Variant je celý rad. Váš výber závisí iste na materiáli. Lepšie sú plášte z odolnejších materiálov, kde významnú úlohu hrá koža. Hoci je vyššia svojou obstarávacou cenou, nepremokne a pýši sa dlhou životnosťou. V teplejších dňoch se hodia bavlnené alebo polyesterové plášťa. K dispozícii sú dokonca aj plášte vlnené či kožušinové. Dĺžku si určite podľa seba. Budú sa totiž nosiť, ako dlhší, tak kratšie. Nevyhnutným doplnkom pre vás bude pásik, ktorý podčiarkne váš osobitý štýl.

Je tu jeden malý háčik, nemá rukávy

Top, ktorý zvolíte pod plášť, by mal byť teda teplý, aby vás príjemne zahrial. Ak si chcete na seba vziať pod svoj pláštik šaty alebo sukňu, ich lem by nemal presahovať dĺžku plášťa.

Elegancia s praktickosťou

Čierna farba spája obe požiadavky. Exkluzívny plášť v čiernej farbe čistého strihu so zdobením na ramenách, je podčiarkne. Avšak ani hnedá farba by vás nemala nechať chladnými. Zrovna tak púdrová, antracitová, šedá, vínová, kaki, petrolejová, atď. Opäť hrajú prím kožušinové goliere alebo zdobenie na ramenách, ktoré dá napospas vašej kráse a dobrej jesennej nálade. Jednoduchosť a kontúra jednofarebných plášťov je oživená, pričom si ich môžete dovoliť aj v károvanom alebo zvieracom vzore.