Členkové šnurovacie topánky sú trendom. Ako ich nosiť?

Premýšľate nad tým, aké nové topánky si kúpite do svojho botníku? Čím spestríte svoju existujúcu zbierku? Vyskúšajte členkové šnurovacie topánky, ktoré sú aktuálne tým najväčším trendom. Iste ste ich zaregistrovali u okoloidúcich, predsa len hovoríme o naozaj neskonale štýlovom a zároveň pohodlnom modelu. Že zvažujete ich obstaranie? Potom vám možno prúdi hlavou, ako ich nosiť.

Nie je to len jesenné obuv

Aj keď sa topánky tvária, že sú rýdzo jesenné obuvou, nie je tomu tak. Síce sa na pulty obchodov dostali ako „must-have jesene“, ale preniesli sa hneď do jari a v daždivých letných dňoch nájdu tiež svoje využitie. Ako už bolo spomenuté, sú to štýlové a zároveň veľmi pohodlné kúsky.

Na pultoch obchodov sa nachádza vo viacerých spracovaniach. Nájdu sa ako v teplejšom prevedení, tak v ľahkom, ktoré je ideálne do spomínaných letných chladnejších, propršených dní.

Ako členkové šnurovacie topánky kombinovať?

Možností, ako skombinovať členkové šnurovacie topánky je celá kopa. Bolo by mylné sa domnievať, že sedí len k džínsom alebo k podobným dlhým nohaviciam. Svoje použitie nájdu aj v prípade elegantných outfitov. Členkové šnurovacie topánky môžu zdobiť aj sukne rôznych dĺžok.

V posledných mesiacoch sa začali nosiť hlavne ku kostýmom rôznych dĺžok. Aj módny stylisti si kombináciu elegantných outfitov a rockovejší doplnkov veľmi obľúbili. V takom prípade vsádza radšej na metalické farby, ktoré sú opäť po rokoch na módnom poli veľmi populárne.

Nie je to len o čiernom odtieni

Aj keď je čierna farba tou najobľúbenejšie a najpopulárnejšie, rozhodne by to nemalo byť len o nej. Klasické čierne členkové topánky majú vo vašom botníku miesto, ale nešliapnete vedľa ani so svetlými odtieňmi, ktoré sa hodia ako k nohaviciam, tak ku kabátom. Za zváženie stojí aj hnedé alebo vínové alternatívy.