Elegantný pokrývky hlavy, ktoré vám bude každý závidieť

Pokrývky hlavy už dávno nie sú niečo, za čo by sme sa mali hanbiť. Najmä ženy v minulosti pokrývky hlavy doslova nenávideli, lebo vždy zničili účes, s ktorým si ženy hrali aj dlhé hodiny. Dnes je ale všetko inak. Aj keď samozrejme pokrývky hlavy stále ničí naše účesy, dnes sa jedná o štýlový, moderný kúsok, ktorý si ženy (ale i páni) dávajú na svoje hlavy kedykoľvek, aj keď nemusí a aj keď sa to ku konkrétnemu outfitu nehodí. Ak aj vy ste milovníkom pokrývok hlavy, máme pre vás pár tipov na také elegantné pokrývky, ktoré nesmú chýbať vo vašej zbierke a ktoré vám jednoznačne bude každý závidieť. Viete, aké pokrývky hlavy to sú? 

Ako už bolo spomenuté, pokrývok hlavy nie je nikdy dosť. Možno ich rozdeliť do niekoľkých skupín, a síce na pokrývky ležérne a na pokrývky elegantné. Zamerajme sa teraz na elegantné pokrývky hlavy, ktoré možno nosiť k moderným kabátom, tiež ku košeliam a okrem iného aj k šatám, keď na to príde. 

Už máte doma svoju kapitánku? 

Keď sa povie slovo „kapitánka“, každý si vybaví veľmi sympatickú, štýlovú čiapku, ktorú nosili (a doteraz nosí) všetci kapitáni lodí. Sú to krásne čiapky so šiltom, ktoré si človek zamiluje. Sú vkusné a dnes už nie sú určené len kapitánom. Dnes si ich môžete kúpiť práve vy, a to v nejednej farebnej kombinácii. 

Na plnej čiare vyhrávajú najmä čierne kapitánky s koženým šiltom a jemným zdobením. Nie sú to ale jediné kapitánky, ktoré stoja za hriech. Za zmienku stojí taktiež šedej kapitánky alebo hnedé s vyšitým venovaním či menom. 

Barety nielen pre Francúzsky 

O Francouzkách sa vie, že sú to najkrajšie ženy sveta. Je to však dané tým, že ony samy tomu verí. Keďže tomu verí ony samy, veria tomu aj ich okolie. Môžete sa od nich teda učiť, a to nielen v tomto. Napríklad sa od nich naučte tiež nosiť barety, ktoré sú veľmi elegantné a štýlovú pokrývkou hlavy.