Poznáte módnu ikonu Pernille Teisbaek?

Ste milovníkom sveta módy? Potom pravdepodobne poznáte dievča menom Pernille Tiesbaek. Že nie? Potom nie ste takým nákupným maniakom, za akého ste sa považovali. Dievča menom Pernille Tiesbaek je totiž žena, ku ktorej by ste mali vzhliadať, čo sa týka módy. Aktuálne sa radí k najlepším módnym ikonám, jedná sa konkrétne o ikonu škandinávske módy, ktorú sa bezpochyby oplatí sledovať. Prečo? Niekoľko dôvodov, pre vás máme.

Najskôr je však potrebné spomenúť pár základných informácií o Pernille Tiesbaek. Ide o dánsku módne influencerku, ktorá si na móde postavila svoje dosť úspešné podnikanie. Ako sama hovorí, neriadi sa rozhodne žiadnymi módnymi trendmi. Nosí to, čo jej samotnej príde vhodné a čo ju baví, čo si určí sama. To je napokon prvý dôvod, prečo by ste spomínanú dievča pochádzajúce z Kodane mali sledovať. Dôvodov, prečo ju však sledovať, máme ďaleko viac.

Oblieka sa podľa sezón

Pernille Taesbaek sa oblieka zásadne podľa sezón. Svoj šatník má dokonca roztriedené podľa farieb, konkrétne sa jej šatník skladá z letnej a zimnej polovice. Je zástancom toho názoru, že v šatníkovej skrini by mal byť hlavne poriadok, pretože čím väčší poriadok je, tým máte lepší prehľad a tým lepšie kombinácie môžete vytvárať.

Miluje šperky

Pernille si je veľmi dobre vedomá toho, že šperky dotvára celkový look. Jednoduché outfity preto dolaďuje najzaujímavejšími doplnky, ktoré nájde vo svojej zbierke. Vsádza hlavne na výrazné náušnice a náramky, ale samozrejme neopovrhuje ani retiazky, čo je jej srdcová záležitosť. Je tiež toho názoru, že vďaka šperkom z jedného jediného outfitu urobíte outfit na viac príležitostí. Len stačí mať pár šperkov vždy po ruke.

Miluje jednoduché džínsy

Prečo by ste ju mali sledovať? Pretože vždy budete mať inšpiráciu na to, čo si práve obliecť. Pernille totiž miluje jednoduché džínsy, ktoré má vo svojom šatníku nesporne každá žena. Sama dobre vie, že džínsy sú základným stavebným prvkom v každom šatníku, preto má vo svojom šatníku džínsy ako rovného strihu, tak džínsy s vysokým pásom alebo čisto biele modely.