Aká farba bude vládnuť roku 2022?

Ako každý rok, aj ten nasledujúci sa bude niesť v znamení jednej farby, ktorá bude v nasledujúcich mesiacoch absolútne dominovať. Zatiaľ čo tento rok dominovala žltá v kombinácii so sivou, na budúci rok sa od tejto reťaze trochu odtrhneme. Myslím tým, že sa budeme môcť oslobodiť. Pantone Color Institute rozhodol, že farbou roka 2022 je exkluzívna farba Very Peri. Ako sa definuje odtieň?

Fialová, len fialová.

Odtieň možno definovať ako fialový. Je to tón, ktorý sa pýši dynamickou silou, ale zároveň zaváňa novotou. Môže to viesť k prebudeniu kreativity vo vašom oblečení. S jeho pomocou sa môžete vymaniť z akéhosi uzamknutia, čo je presne to slovo, ktoré definuje poslednú sezónu.

Nehovoríme však o tradičnej fialovej, ale skôr o modrom odtieni s nádychom fialovej. Modrá má energické podtóny červenej a fialovej, ktoré sa spájajú do nádhernej fialovej.

Farba, ktorá človeka podporuje v mnohých ohľadoch

Dá sa povedať, že táto farba prebúdza mnohé ľudské vlastnosti. Obe sú odvážne, zvedavé, vynaliezavé a sebavedomé. A vďaka tomu má človek pocit, že budúcnosť bude naozaj skvelá, že bude v úplne jedinečnom a novom kabáte.

Áno, módni stylisti sa zhodujú, že nová farba, nazývaná aj Veri Peri, znamená budúcnosť. A to v inom svetle, než v akom ho kedy odhalili iné farby. Je plne v súlade s nekonečnými možnosťami digitálneho, ale aj virtuálneho sveta.

Nebojte sa do svojho oblečenia vniesť farby

Aj keď ide o trochu odvážnejší odtieň, nemusíte sa ho báť. Len sa držte pravidla, že príliš veľa všetkého škodí. Preto k tejto farbe pristupujte opatrne a ideálne ju kombinujte s neutrálnymi tónmi, ako je biela, béžová alebo tradičná čierna. S nimi bude nový odtieň z roku 2022 hrať dokonalý vizuálny koncert.