Prúžky, kam sa pozriete. Aké prúžkované kúsky by ste mali mať v šatníku?

Čím oživiť svoj všedný šatník? Trápite sa tým, že váš šatník nie je vôbec tak pekný, aký by mohol byť? V súčasnej dobe to všade hrá mnohými farebnými tónmi, lenže to jediné, čo vo svojom šatníku vidíte, sú čiernobiele kombinácie? Čiernobiele kombinácia rozhodne nie sú zlé, jedná sa o stále moderné kombináciu, ktorá snáď nezostarne. To však neznamená, že by ste nemali svoju čiernobielu knižnicu spestriť. Najvyššie vzory. Samozrejme to nemusíte preháňať s farbičkami, či nie ste ich zástancom, v ideálnom prípade sa rozhodnite pre prúžkami. 

Prúžky – to je väčšinou kombinácia bielej farby a ďalšie, výraznejšie farby. Ak si teda do svojho šatníka kúpite práve prúžkované modely, nebudete ľutovať. Prúžkom ešte neodzvonilo, tým si môžete byť istí. 

Podľa aktuálnych informácií budú prúžky spoločne s bodkami vzormi budúcej sezóny. Nakúpte preto čo najviac prúžkovaných vecí, nech zažiarite. 

Prúžky na kardigan 

Ak neviete, aké prúžkované kúsky si zaobstarať, poradíme vám. Vkusne vyzerajú najmä prúžkované kardigany, ktoré sú naozaj vkusné. Kardigany sú v móde už pekných pár rokov a pravdepodobne z módy ešte nevyjdú. 

Prúžkované kardigany je možné skombinovať ako s nohavicami či džínsy, tiež je možné siahnuť po kombinácii s krátkymi šaty. 

Prúžky na šatách 

Buďte trochu ako námorník – to napokon radia súčasná móda, ktorá hovorí, že najmä prúžky na šatách sú in. Rovnako ako sa nosia prúžky na tričkách, o ktorých ani nemusíme hovoriť, že sú stále moderné, nosiť sa budú aj prúžky na šatách. Nezáleží na tom, či sú prúžky tenké a úzke alebo či sú naopak široké, s týmto modelom nešliapnete vedľa, tým si môžete byť istí. 

Prúžkované šaty je možné ľahko skombinovať. Nebojte sa kombinácia s pestrými módnymi doplnkami, budete vyzerať neodolateľne. Na druhú stranu to s farbami moc nepreháňajte, nech nie ste až príliš výrazní.