Páni, ženíte sa? Vieme, ako sa na svoj veľký deň obliecť

Nielen ženy, ale aj páni veľmi prežívajú svoj svadobný deň. Nemôžeme sa tomu čudovať, veď páni si želajú, aby tento deň bol len raz za život, navyše chcú, aby všetko bolo úplne dokonalé. Mnohí muži sa dokonca snažia, aby na svojej vlastnej svadbe boli veľmi štýloví, a to sa v mnohých prípadoch podarí – pokiaľ teda dajú na tipy, ktoré spomenieme.

Nielen ženy sa zaujímajú o to, čo sa teraz vo svadobnom svete nosia. Aj vo svadobnom svete sa módne trendy menia ako na bežiacom páse, je preto dobré sa informovať. Páni sa tiež napodiv informujú, chcú, aby im to pristalo a aby svojej neveste neurobili hanbu.

Keďže je mnoho možností, ako sa muž môže obliecť, prinášame tipy na to najmodernejšie, čo na sebe muž vo svoj veľký deň môže mať.

Modré obleky sú jasnou voľbou

Ak sa ženíte v chladnejších mesiacoch, určite chcete mať oblek. V ideálnom prípade by sa malo jednať o modrý oblek, ktorý sa doplní o hnedé doplnky. Hnedý by mal byť najmä opasok, aj topánky by mali byť v rovnakej farbe. Nezabudnite na hodinky, aj tie by mali byť súčasťou outfitu.

Pri voľbe modrého obleku si dajte len a iba bielu košeľu, ktorú doplníte o manžetové gombíky. Ku košeli sa môžu dať tmavo modré traky, povolené sú aj úzke kravaty, prípadne motýlik, ktorý je dnes moderný najmä v drevenom prevedení.

Keď sa ženíte v lete

Ak sa ženíte v lete alebo v teplejších ročných obdobiach, svadba nemusí byť tak formálna, ale môže byť skôr ležérnejšia. V takom prípade zvoľte spoločenské nohavice ku členkom, k tomu mokasíny a ľahkú košeľu k lakťom. Aj keď sa to zdá byť nevhodné na svadbu, taká je móda – takto sa žení najmä mladí páni, ktorých ženy majú šaty ako víla a na hlave venček.

Samozrejme je v tomto prípade možné outfit trochu upraviť. Na nohách môžu byť poltopánky a nohavice nemusia byť ku členkom. Avšak to už nebude vyzerať tak štýlovo.