Devadesátkové trendy, ktoré sme nemali v láske. Spomínate si na všetky?

Keď sa nám tie módne trendy z deväťdesiatych rokov vracia, spomenuli by ste si na také, ktoré ste nemali v detstve radi? Presne tieto kúsky sa vracia do módy a vám sa možno oživujú spomienky, ktoré sa pomerne dlho neukázali. Poďme sa pozrieť na najviac nenávidenej trendy, ktoré sa opäť dostávajú do popredia.

Kombinézy znovu na scéne

Možno si spomínate, že ste ako malé deti nosili hlavne v zime nepohodlné kombinézy, v ktorých ste nechodili, ale skôr sa kolísali zo strany na stranu ako tučniaky. Že si moc dobre spomínate? Možno sa vám tieto spomienky vybavili aj preto, že sa práve kombinézy teraz nachádza na trhu. Sú teraz opäť žiadané. Kupujú sa nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Len si všimnite lyžiarov na zjazdovkách. Kombinézy sú to, čo preferujú.

Za také kombinézy by sme mohli považovať aj plyšové overaly, čo sú také kombinézy na doma z príjemnejšieho materiálu.

Šusťákovky nielen na huby

Každý, kto prežil detstvo v deväťdesiatych rokoch, vie, ako odpudivé boli šušťákové teplákové súpravy. Takzvané šušťáky sme si brávali hlavne na huby – keď sme išli s rodinou do lesa, bola to naša nepostrádateľná výbava.

Kto by to bol povedal, že sa aj tento kúsok vráti späť do módy. V súčasnej dobe si ich možno kúpiť v tých najpestrejších farebných kombináciách. A napodiv rad ľudí neváha a investujte do nich o sto šesť. Než sa rozhodnete k podobnému kroku, mrknite do skrine – trebárs nájdete jednu po mamičke a ušetríte.

Farebné pančuchy sú tiež jedno veľké retro

Farebné pančuchy sú medzi nami už nejaký ten piatok. Mnoho ľudí si neuvedomuje, že je to tiež taký devadesátkový hit. Sú teplé, farebné – presne také sa nosili skôr. Aktuálne sú k dostaniu v každom obchode s módou za veľmi zaujímavé ceny a v mnohých rôznych farbách a prevedeniach.