Exotické plody ako zdroj vitamínov a pomocník pri chudnutí

Mať krásnu postavu – to je snom každej ženy. Väčšina žien ale nechce dôjsť k tej možnosti, ktorá hovorí, že je nutné začať žiť zdravým životným štýlom. Táto možnosť je jednoducho nepripúšťa, čo je samozrejme škoda, pretože sa jedná o jedinú správnu a rýchlu možnosť schudnutie bez nepríjemného a nevítaného JOJO efektu. Ženy však radšej siahnu po možnosti drastických diét, ktoré sú však len chvíľkové, avšak dlhodobo nám dokážu pohnúť s žalúdkom a s celkovým zažívaním. Najhoršie je však JOJO efekt, ktorý sa k nám nemilosrdne priblíži, a my bohužiaľ nevieme, ako z neho potom vycúvať. Prinesie nám však naozaj veľké množstvo kíl nahor, preto sa neoplatí začínať s takými diétami.

Najmä sa s takýmito diétami neoplatí hrať veľkú hru, pretože práve diéty sú to, čo nám zakaždým len podráždi žalúdok. Navyše ak začneme so zdravým životným štýlom, potom sa môžeme radovať z toho, že budeme mať jedálniček plný pestrých a vynikajúcich vecí. Najmä môžeme do nášho jedálnička pridať skvelé exotické plody, ktoré sú to najlepšie pre naše chudnutie, pretože v sebe obsahujú látky, ktoré pomáhajú schudnúť?

O aké potraviny sa jedná?

K takýmto zázračným exotickým plodom sa jednoznačne radí ananás, ktorý v sebe má nielen dostatočné množstvo vitamínov, ale predovšetkým je to potravina plná vlákniny, ktorá nám pomáha rýchlejšie spaľovať kalórie z tela. Podobne funguje aj mango alebo napríklad avokádo, čo sú ďalšie exotické kúsky, ktoré môžeme kedykoľvek zamiešať do nášho dňa. Je však dôležité myslieť na to, kedy sa čo jej – zelenina sa jej hlavne v popoludňajších a večerných hodinách, zhruba od pätnástej hodiny. Pokiaľ ide o ovocie, to je povolené hlavne dopoludnia – maximálne však do druhej, tretej hodiny. Potom sa ovociu už vyvarujte, pretože telo by nestihlo spáliť to, čo je potrebné spáliť – teda nevítané cukry.