Biele tenisky hrajú prím. Štyri outfity, kde sú nepostrádateľné

Sledujete módne svet? Potom iste viete, čo sa práve nosí. Nepostrádateľnými kúsky sú hlavne denimové modely, ktoré snáď nikdy nevyjdú z módy. Rovnako tak sa nosia opäť masívne kamenné náušnice, ktoré vyzerajú, že by odtrhli ucho. Ale nie sú tak ťažké, ako sa na prvý pohľad zdajú. Rovnako tak sa nosí napríklad manšestrákové bundy a samozrejme nesmieme zabudnúť klasické biele tenisky, ktoré hrajú prím v nejednom looku. 

Biele tenisky sú dnes nepostrádateľné, je možné ich nosiť nielen ku športovému oblečeniu, ale aj k elegantným outfitom, ktoré krásne dopĺňajú. Ak ste v minulosti nevedeli, k čomu biele tenisky nosiť, máme pre vás štyri outfity, ku ktorým sa hodí úplne fantasticky. 

Biele tenisky prvýkrát 

Milujete pohodlné voľné nohavice zvanej culottes? Rozhodne by ste ich mali doplniť o biele tenisky. Nohavice Culottes potom doplňte o tričko s potlačou, cez ktoré prehodíte bundu zvanú krivák, cez rameno potom drobnú kabelku, kruhové náušnice do uší. 

Biele tenisky druhýkrát 

Myslíte si, že k elegantným outfitom nepatrí biele tenisky? Pletiete sa. Biele tenisky patrí aj k elegantným outfitom. Ak máte krátke kotníkové nohavice, pridajte k tomu ľahkú bielu košeľu, ktorú si ledabolo zakasáte. K tomu biele tenisky, cez rameno business kabelku väčších rozmerov, hodinky na ruku a drobné náušnice do uší. 

Biele tenisky tretíkrát 

Máte doma šaty, ktoré vyzerajú ako dlhé tričko? A prečo ho nenosíte? Pridajte k tomu čierne bodkované silonky, krátku džínsovú bundičku, nezabudnite na biele tenisky a miniatúrne batôžtek, do ktorého schováte len to najpodstatnejšie. Takýto look sa hodí nielen na žúr, ale tiež treba na výlet s priateľmi. 

Biele tenisky štvrtýkrát 

Biele tenisky zakomponujte napríklad do outfitu, ktorý sa skladá z členkových džínsov, ktoré sú jemne roztrhané. K tomu pridajte obyčajné biele tričko a rozopnutú džínsovú košeľu, ktorá bude ďalším šmrncovným kúskom v looku. Na hlavu šiltovku, na chrbát batôžtek.