Trendy farby tohto roku. Hlavnú úlohu bude hrať výraznosť

Keď sa jeden rok preklenul v druhý, zrazu bolo k dispozícii mnoho najrôznejších trendov, ktoré doposiaľ neboli k videniu. Okrem nových trendov do sveta módy prišli aj nové farby, ktoré tento rok budú in. Pre každý rok sú trendy iné farby, kým pre minulý rok boli modernými farbami hlavne hnedá a horčicovo žltá, pre tento rok budú moderné predovšetkým výraznejšie odtiene, čo nie je nič pre milovníkov neutrality. Alebo si tromfnete na trochu extravagancie?

Ostro ružová je farba tohto roku

Ako už bolo spomenuté, výrazné odtiene budú to, čo sa tento rok bude nosiť. Aby sme však boli konkrétni, musíme spomenúť ostro ružovú farbu, ktorá vyzerá dobre hlavne na brunetách, ale ani menej výraznejšie blondínky nemusia smútiť. Aj tie si môžu obliecť ostro ružovú farbičku, ktorá im bude naozaj veľmi pristane. Ide totiž o romantický odtieň, ktorý je síce krikľavý, napriek tomu zaujímavý.

Mandarínky sú v móde

Sezona mandarínok je síce pomaly za nami, to však neznamená, že sa s nimi musíme rozlúčiť úplne. Môžete si ich ponechať napríklad v šatníku. Čo treba zaradiť do svojho šatníka oranžovo sfarbenej sako? Ktoré bude síce výrazné svojou farbou, ale za to bude veľmi elegantná. Nebojte sa takého extravagantného, ​​no moderného odtieňa, v ktorom rozhodne vyniknete, či už ste snědší pleti alebo patríte k bleduľkám.

Telové odtiene pre skromnejšie jedinca

Aby sme však nehovorili len o výraznosti, ktorá bude tento rok naozaj in, spomeňme si tiež kúsky, ktoré sú populárnejší predovšetkým pred tými, ktorí extravaganciu v móde práve nemajú. In sú totiž aj telové odtiene, ktoré idú ruka v ruke napríklad s telovou farbičkou alebo s marhuľovým sfarbením. Ak sa tohto odtieňa nebojíte, potom budete vyzerať naozaj veľmi elegantne. Neveríte? Vyskúšajte si vziať napríklad krásny hnedo sfarbený kostým, ktorý s telovým topom skombinujete hravo a ihneď.