Babske rady pre pevné nechty bez podložky

Hrebene sú ženská pýcha. Mnoho žien naozaj zaujíma ich nechty, lebo len nechty sú perfektnou súčasťou oblečenia. Nevyzerá to dobre, ak majú ženy nesympatické zlomené nechty a ich okolie je nasávané nepríjemnými starostlivosťami, ktoré sa žiadna žena naozaj pýši. Hrebene by mali byť vždy perfektne ozdobené, žiadny žuvací alebo hrdzavý lak. Stručne povedané, nechty sa musia starať, pretože nechty sú súčasťou každodenného vzhľadu žien, takže ich prispôsobenie je nevyhnutné.

Nie je nič prekvapujúce, keď veľa žien navštívi rôzne salóny krásy, kde majú manikúru. Väčšina z nich sa však stará o perfektnú prírodnú manikúru, ktorá sa v súčasnosti stala veľmi populárnou. Populárna je však gélová alebo akrylová manikúra, ktorá tiež umožňuje ženám robiť v rôznych salónoch. Väčšinou však venuje zbytočne vysoké sumy na túto manikúru, pretože práve takáto manikúra je veľmi namáhavá a trvá minimálne hodinu.

Vzhľadom na to, že ženy zvyčajne držia svoje nechty, musíte sa zamerať na to, aby ste zabezpečili, že vaše nechty sú naozaj zdravé. Pokiaľ po umelej manikúre nebudete chcieť ďalej pokračovať, bohužiaľ sa musíte zmieriť s tým, že nechty budú po odobratí plastu poškodené – budú sa lámať, nebudú vôbec pevné a mnohokrát sa vám budú dokonca aj krútiť. Existuje však niekoľko návrhov, ktoré pomáhajú pevnosti, lámaniu a spätnému chodu. Nemusíte sa však obávať, že musíte minúť veľa peňazí, ale len to, čo máte doma.

Počúvajte opatrovanie detí!

Ak máte napríklad krehké nechty a niekedy sa stane, že vaše nechty zmenia farbu, potom stačí vytvoriť zmes strúhanej uhorky, polovicu citrónovej šťavy a polovicu strúhaného jablka. Všetko premiešajte a nechajte si nechty nechať asi dvadsať minút denne. Ak potrebujete opraviť nechty rýchlo a efektívne, skúste to s želatinou, ktorú pripravujete podľa pokynov. Za približne štvrtinu hodiny ponorte do želatínovej zmesi a potom jednoducho osušte ruky.