Ako vybrať menštruačné nohavičky a plavky?

Vďaka českému výskumu bola pred časom vyvinutá špeciálna inovácia v oblasti dámskej hygieny. Menštruačné nohavičky odvtedy vyskúšalo mnoho žien. Na čo sa zamerať pri ich výbere a bude stačiť používať iba nohavičky? A čo menštruačné plavky?

Obdobie silnej menštruácie

Ak máte na začiatku menštruácie naozaj silnú menštruáciu, zo začiatku nebudete fanúšikom novinky v oblasti spodnej bielizne a hygieny. Uvidíte, aké nehody sa vám môžu stať. Nemusíte sa však obávať. Súčasná technológia vytvorila nohavičky, ktoré vydržia silnú menštruáciu. Najlepšie, čo môžete urobiť, je vždy sa pozorne pozrieť na silu menštruácie, pre ktorú sú nohavičky určené. Mnohé ženy nosia počas prvých dní nohavičky určené na spanie. Absorpčná vrstva je hrubšia a rozšírenejšia. Pre pokoj duše je to dobrá voľba.

Bude potrebné vykonať merania

Pred objednaním nohavičiek sa musíte zmerať. Klasický krajčírsky meter vám nebude stačiť a zmeriate si pás a boky. To je najlepší spôsob, ako zistiť veľkosť vašej spodnej bielizne. Podobne ako u iných výrobcov, veľkosť S nie je jednotná. Keďže cena menštruačných nohavičiek je pomerne vysoká, ich meranie zabráni potrebe výmeny alebo riziku, že drahú pomôcku vôbec nebudete používať.

Vyberte si strih, ktorý vám vyhovuje

Nemôžete ísť bez hipsterských nohavičiek? Tieto nohavičky sú k dispozícii aj ako hygienická pomôcka pre ženy. Bežnejšie sú, samozrejme, nohavičky s vysokým pásom, ktoré sú už dlho in. Podľa fotografií a popisov produktov si vyberte strih, ktorý vám najviac vyhovuje. Zároveň si vyberte farbu, v ktorej sa cítite dobre.

Plavky na menštruáciu?

Vývoj ide stále dopredu. Najmä ženy, ktoré nenávidia tampóny a kalíšky, konečne dospeli. Boli vytvorené plavky, ktoré možno používať počas menštruácie. Zatiaľ sú určené na strednú až slabú menštruáciu, ale očakáva sa, že čoskoro prejde testami aj verzia na silnú menštruáciu. Progresívne, skvelé.

Ak si chcete vybrať správne menštruačné nohavičky, musíte poznať svoje miery. A dobre si vyberte, na ako silnú menštruáciu budete tieto potreby používať.