Ako šetriť čas a nebývať v kuchyni

Dnes asi nezvládnete byť najlepší manželkou roka. Doba je príliš náročná a kladie na nás vysoké nároky. Dôležité je dokázať dobre variť, ale nestráviť v kuchyni, príliš veľa času. Preto sa dnes vyrába multifunkčné hrnce, ktoré vám môžu uľahčiť prácu a ušetriť čas. Nahradí vám hneď niekoľko domácich zariadení súčasne. Väčšinou je to rúra, panvicu alebo obľúbená remoska. Majú systému vykurovacích telies, horných a spodných, ktoré zaistí veľmi dobre rovnomernú tepelnú úpravu. Dajú sa používať naraz alebo každé zvlášť. To je veľká výhoda. V multifunkčnom hrnci je možno pripraviť takmer čokoľvek s naozaj minimálnou námahou a veľkou úsporou času.

Multifunkčné hrnce

Hrniec potom varí takmer sám a stačí len pripraviť ingrediencie a dať ich do hrnca. Ak je potrebné niečo miešať, takto zostavený prístroj má na tento účel automatickú miešacej lopatku. Preto potom nemusíte dlho stáť pri sporáku. Pokiaľ je treba piecť alebo zapiecť, lopatku vyberiete, a nastavítek tomu požadovaný program. Kompaktný rozměryumožňují, že sa nemusí multifunkčný hrniec nechať predhrievať, a je okamžite pripravený na použitie. Ušetrí čas, elektrinu aj rodinný rozpočet.Použití multifunkčného prístroja je veľmi jednoduché. Treba na termostate nastaviť teplotu a čas potrebný na prípravu pokrmu. Už nikdy nezabudnete koláč v rúre a nespálite. S týmto univerzálnym pomocníkom sa po uplynutí nastaveného času prístroj sám vypne. Čaká vás tiež nenáročný upratovanie, kedy misu, lopatku aj veko dáte iba do umývačky riadu.

Varte a cestujte

Môžete pripravovať chutné pokrmy celej svojej rodine. Pre multifunkčné hrnca je veľa receptov, ktoré vám pomôžu tak s nastavením prístroja, tak aj s vytvorením obľúbeného receptu. Budete mať zase raz úplne novú inšpiráciu. Multifunkčný hrnca pripraví asi čokoľvek od predjedál, hlavných chodov, príloh až po dezerty. Ak treba často na víkendy vyrážate potrebné na svoje chaty a chalupy, jednoducho si proste zabaľte takýto multifunkčný hrniec sebou. Varte chutne a rýchlo.