Schovajte svoje čižmy, vytiahnite tenisky!

Zima sa pomaly, ale iste uberá k svojmu koncu. Teraz je konečne čas na jasanie, ak patríte do skupiny ľudí, ktorí chladné zimné mesiace nemajú v láske. Opäť sa teploty zvýšia na príjemnú dvadsiatku, slnko vás bude hriať do chrbta a po snehu nebude ani pamiatky. Zase budeme môcť schovať svoje zimné veci do krabíc a uchovať ich k deviatim mesačnému spánku. Keďže sa má otepľovať už teraz, možno by sme veľkú časť čiapok, rukavíc, šálov a naozaj hrubých zimných mohli už schovať. Nech toho nie je potom toľko.

Ako ďalší krok bude schovanie všetkých čižiem, a to ihneď po odmäku. Za malý okamih totiž bude zase čas, na ktorý sa všetci tešíme! Opäť bude čas tenisiek. Ach, to nevýslovnej pohodlie topánok je na nezaplatenie. Kam sa hrabú balerínky alebo iné druhy obuvi.

Medzi najobľúbenejšie patrí hneď niekoľko druhov tenisiek od rôznych značiek. O aké ide? Čítajte ďalej.

1. Converse frčí už peknú radu rokov

Nosili ich už naši rodičia – kecky s hviezdou na boku a s heslom: „All stars“. Na trhu sú už sto rokov, čo je už naozaj veľké jubileum. Stále trhajú rekordy v tržbách, pretože sa stále drží na prvých miestach v rebríčku obľúbenosti. Ľudia za ne chcú stále míňať, pretože sú stále v kurze. Jedná sa o obľúbenú obuv zvanú Converse.

2. Aj Rosh Run sa neodmysliteľne spája s vyššími teplotami

O niečo pevnejšie sú potom tenisky značky Nike – Rosh Run. Stali sa populárnymi prevažne vďaka vlaňajšiemu letu, kedy sa rozbehla ich hromadná kúpy. Nestojí veľkú sumu, preto si na ne našetria kdejaký teenager. Sú pohodlné s dobre vytvarovanú podrážkou. Niet sa preto čomu čudovať, že si ich obľúbili davy ľudí.

3. Aj AirMax sa opäť prebudí zo zimného spánku

Obľúbené sú aj ďalšie botasky značky Nike – AirMax. Predovšetkým ich pestrofarebné prevedenie zaujalo veľa tínedžerov. Nájdete ich snáď u každého druhého muža a u každej tretej ženy.