Revolúcia zvaná bomber

Zima je tu a veľa z nás ešte nemá zakúpenú správnu bundu alebo kabát, ktorý by dostatočne zahrial v tejto tuhej zime. Na ulici sa ešte teraz stretávame s ľuďmi, ktorí sú buď natoľko otužilí, alebo chcú byť len „in“. Na sebe majú očividne jesenné kúsky, pod ktorými musí úplne mrznúť, pretože teplomer ukazuje len a len mínus dvadsať stupňov. Ku všetkému nenosí ani čiapky, nieto šál alebo rukavice.

Keďže obľúbenosť jesenných búnd vzrástla počas dvoch mesiacov rýchlosťou blesku, rozhodli sa návrhári a rôzne módne značky zaujať zákazníkov tým, že tieto typy búnd prevedú aj do zimnej podoby. Pre ženy to znamená, že napríklad svoju obľúbenú džínsovú bundu nájdu aj s kožušinkou, ktorý ich ochráni pred nepriaznivým a nevľúdnym počasím. Tú istú verziu navrhli aj pre mužov.

Vďaka čomu však obchodné domy zažiarili, je revolúcia zvaná bomber bunda. Bomberky, ako im väčšina ľudí prezýva – najmä tínedžeri, opäť omladli a zase sa stali módnym trendom, ktorý len tak nezostarne. Tento typ búnd sa nosil už v minulosti a, rovnako ako mnohé ďalšie kúsky, znovu vyšplhal po rebríčku obľúbenosti až k prvým priečkam.

Zohnať taký kúsok bolo na jeseň minulého roka naozaj ťažké. Príliš bacuľaté pôsobili bombery z obchodov ako je H & M alebo New Yorker. Tie najlepšie boli však k zohnaniu v sklepe zvaný Stradivarius. Dokonca za veľmi prijateľnú cenu!

Keďže sa stala táto bunda veľkým hitom, rozhodli sa ju predávať tiež v zimnom prevedení. Obchodné domy teda s prichádzajúcou zimou zaznamenali (najmä v predvianočnom čase) zvýšenie tržieb o niekoľko percent.

Bomber nájdeme dokonca aj v ľahkej jarnej podobe a teraz sú k zohnaniu snáď už všade. Móda dlho nezaznamenala taký „boom“ ako doteraz s týmto produktom. A nie je sa čomu diviť! Je absolútne senzačný! Vo svojom šatníku by ho mala mať naozaj každá žena, samozrejme spoločne s dobrými teniskami.