Keď je základ biele tričko a džínsy aneb chodíme elegantne i ležérne

Neviete, čo si vziať na seba? Je toľko možností a určite váš šatník rupe vo švíkoch. Najmä ženy majú každý deň problém s tým, čo si práve oblečú do práce. Pokiaľ nie je v práci daný dresscode, bohužiaľ veľakrát aj dlhé hodiny trávi pred zrkadlom a premýšľa, čo si oblečú, a to je to tak jednoduché! Keď neviete, čo si na seba obliecť, vezmite si obyčajné džínsy a biele tričko. To je základ úspešného a štýlového looku. A zvyšok už je na vašej kreativite a fantázii. 

Každý módny návrhár vám potvrdí, že nikdy sa nič nepokazí s čiernobielou kombináciou a ani s klasickými džínsy a bielym tričkom. Ak sa teraz zameriame na biele tričko a džínsy, doladiť môžete tieto dva kúsky akokoľvek. Poradíme vám, ako z tohto looku vytvoriť elegantný outfit, ale aj ako z tohto looku vytvoriť ležérny outfit, v ktorom sa budete cítiť predovšetkým pohodlne. 

Elegantný look z džínsov a bieleho trička 

Keď je základom biele tričko a džínsy, máme veľa možností, čo ďalšieho s kúskami skombinujeme. Zamerajme sa teraz na to, že chceme vykúzliť elegantný look. Čo je známkou elegancie? Lodičky. K džínsom teda zvoľte lodičky, ktoré sú však na ihličkovom podpätku. Vhodné sú aj sandálky na stĺpovom podpätku, ktoré však nie sú príliš nízke. Pas stiahneme obyčajným čiernym pásikom, cez tričko prehodíme vkusné sako z akéhokoľvek materiálu. Do ruky potom vezmeme kabelku – ideálne listonošku – alebo prípadne je povolená aj veľká kabelka s veľkosťou A4, ktorú prehodíme cez rameno. 

Počas jesene sa nosia čiapky, preto sa nebojte siahnuť po teraz veľmi moderné bekovce s pevným šiltom. Tá konečnému outfitu dodá korunku. 

Ležérne look z džínsov a bieleho trička 

Ak však chceme vykúzliť ležérne look, ideálne by bolo, keby sme siahli po teniskách. Najlepšou voľbou sú klasické Conversky, ale povolené sú všetky druhy tenisiek. V páse si uviažeme károvanou košeľu, ktorú necháme voľne viať v jesennej vetra, na chrbát dáme drobný batôžtek, na ruky navlečieme náramky a k tomu zvolíme okuliare v štýle pilotek.