Ako nalákať partnera do života podľa feng-šuej?

Každá žena sníva o tom, že sa jej byt stane oázou pokoja, mieru a harmónie. Ovšem máloktoré sa to reálne naozaj podarí. Chcete sa domov naozaj tešiť, pretože u vás doma panuje pohoda? Inšpirujte sa starým čínskym učením feng-šuej. Vychádza z toho, že je potrebné svoj životný priestor usporiadať tak, aby v ňom prúdila energie.

Nebojte sa upratovania ani farieb

Mnohé ženy si to neuvedomujú, ale aj usporiadanie okolitého priestoru veľmi ovplyvňuje váš život. Ak máte okolo seba neporiadok, veľa starých a zbytočných vecí, nie je divu, že sa treba nedokážete voľne nadýchnuť ani vo svojom živote. Ak máte pocit, že je váš byt plný haraburdie, skúste ho dôkladne vygruntovať a vyhodiť nepotrebné veci. Môžete to spojiť aj s vymaľovaním bytu. Nebojte sa ani farieb. Ak cítite, že by ste radi žili v farebnejšími priestore, dajte tomu voľný priechod. Splňte si sen. Nechajte na seba potom pôsobiť nový vymaľovaný priestor ešte predtým, než do neho začnete skladať nábytok. Uvidíte, že sa budete cítiť spokojnejšie. V priestore sa uvoľní energia a možno aj váš život naberie nový smer.

Kupujte si veci v pároch

Urobte dôkladné upratovanie, najmä ak by ste radi získali nového partnera. Prajete si vnútorne zmenu, nechcete byť samy a cítite, že ste na nového muža vo svojom živote už pripravené? Skúste sa na neho nachystať aj vo svojom byte. Učenie feng-šuej radia kúpiť si nejaké veci v pároch. Trebárs rovnakú červenú a modrú sviečku. Dva rovnaké hrnčeky, jeden v ružovej, druhý treba v zelenej. Tým vysielate signál, že rada uvítate novú bytosť. Tiež sa zamerajte na spálňu a dajte jej ružovú alebo červenú farbu. Najvzdialenejšie roh vpravo od dverí je podľa feng-šuej venovaný partnerským vzťahom. Upracte ho a dajte do neho potrebné dva predmety v pároch – napríklad sviečky. Rozsvieťte si ich a tešte sa z ich hrejivého a pôsobivého svetla. Možno táto energia do veci do pohybu …