Ako doslít dokonalého make-upu?

O dokonalém make-upu, ktorý vydržal celý deň, sní každý ženu. Ženy chcú, aby sa ranná investícia času do výtlačku vyplatila a aby sa dala vidieť po celú dobu, naozaj denne sa vracia z práce zklamané. Ak sa nachádzate práve k týmto ženám, problém môže byť v produktoch, ktoré používate. Mnohé lacné produkty, ktoré sa nachádzajú v drogériách, sú predurčené na to, aby vydržali skutočne krátko. Samozrejme nájdete aj pomerne kvalitné produkty v drogériách sídliacich na každom okraji, ale musíte vyhľadávať a skúšať. Zaručenou kvalitou sú make-up známych značiek, ktoré možno kúpiť v parfumeriách alebo podobných obchodech. 

Problém ale nemusí spočať len v samotných produktoch. Problémem môže byť nanášanie make-upu. Položte si ruku na srdce a odpovedzte na otázku, či si vymýšľate make-up tak, ako to bolo správne? Pokiaľ nie, otázkou je, ako sa make-up správne nanáša tak, aby vydržala celý deň? 

Nanášejte si houbičkou alebo štetcom 

Mnohé ženy robia jeden zásadný problém, a tak nanášajú svoj make-up ruky, resp. Prsty. Takové nanášanie je skutočne najhoršie, ktoré môžu ženy dopustit. Pokiaľ sa nanáša make-up rukou, nikdy sa nedostane do všetkých koutov tváre. Vytvoríte sa na tvári nepríjemnej línie, ktorú chcete neskôr odstrániť, avšak tým poškodíte celý pracovne nanášaný make-up. 

Aby si make-up dostal do všetkých koutov obličeje a aby ste tak zostali vo svojej perfektnej podobe dlhšiu dobu, naneste svoj make-up pomocou štetca alebo houbičky. S houbičkami je nanášanie rýchlejšie, ale štetce daleko kvalitnejšie. 

Používať viac produktov 

Abyste dosáhli dlhšieho perfektného make-upu, je potrebné používať viac ako len make-up. Vďaka dokonalému dlhotrvajúcemu make-upu môžu korektori, ďalej rozpínače a prášky, ktoré make-up zafixujú, aby vydržali po celý deň. Opäť platí, že sa vyplatí do takých produktov investovať, ale môžete nájsť kvalitné produkty i v drogériách a za výbornú cenu. Jenom je treba skúsiť a skúsiť.