Aké farby oblečenia pristanú blondínkam?

Nakupovanie oblečenia je obľúbenou činnosťou nejednej ženy. Samozrejme sa nájdu aj také, ktoré nemajú nakupovanie oblečenia práve v láske, ale väčšinou je nakupovanie obľúbená aktivita, ktorú ženy rady vykonávajú. Niektoré ženy však pri nakupovaní siahajú po takých kúskoch, ktoré sa buď dávno nenosia, alebo ktoré im farebne nepristanú. Zamerajme sa aktuálne na blondínky a na to, čo pristane im.

Každá žena je iná. Každá žena má inú postavu, každá žena má inú farbu pleti a vlasov. Na základe vlasov sa však môžu rozhodovať pri nakupovaní oblečenia, farba vlasov je totiž pri výbere oblečenia kľúčová. Zamerajme sa na spomínané blondínky a na to, čo pristane práve im.

Len ružová to môže byť

Blondínky sú väčšinou označované za takzvané barbíny, myslia sa najmä Barbie od Mattela, ktoré sú obľúbené u dievčatiek nízkeho veku. Nie každá blondínka sa však za barbínu označuje, neuprie ale ten fakt, že jej ružová farba, ktorá je pre barbíny typická, pristane.

Blondínky sú skrátka vďaka svojim vlasom jemné, môžu si teda dovoliť nosiť výraznejšie farebné odtiene, ako je práve ružová. Každá blondínka by tak mala mať vo svojom šatníku ružové šaty alebo prípadne ružovú košeľu doplnenú o ružovú kabelku.

Výrazne žltá ako ďalšia slušivá farba

Ako už bolo spomenuté, blondínkam pristanú výrazné odtiene farieb. Okrem ružovej môžu investovať aj do žltého oblečenia. Nemyslíme však vyblednutú žltú farbu, ale skôr výrazný, kanárikový odtieň. Dnes je možné zakúpiť presne v takom odtieni napríklad šaty alebo skladané sukne, najväčšiu ponuku oblečenia tejto farby nájdete napríklad v obchodoch značky Mohito.

Nebesky modrá pre jemné blondínky

Aby sme však nezostávali len pri výrazných farbách, blondínky môžu nosiť aj menej výrazné odtiene, ako je napríklad nebesky modrý odtieň. Zamilujte sa do nebesky modrej farbičky, ktorá je na pohľad jemná a veľmi príjemná.