Rolák je zase in. Vyskúšajte nevšedné kombinácie

Roláky sú opäť tohtoročným hitom. Rovnako ako vlani, tak aj tento rok s nimi môžeme tvoriť zaujímavé kombinácie, ktorými oslníte okolitý svet. V súčasnej dobe sa preferujú akejkoľvek strihy, kde stojačik či rovno rolák hrá hlavnú úlohu. Roláky sa stali populárne ako v dámskom, tak v pánskom svete, avšak je otázkou, ako ich majú ženy či páni kombinovať. Pre mnohých je to naozaj záhada, preto si ju poďme rozlúštiť. 

To, ako kombinovať rolák, nie je nič ťažké, ale ak sa v móde nevyznáte alebo ste sa o tento svet začali nedávno zaujímať, možno neviete, ako správne rolák skombinovať. Navyše na ulici sa stretávate s mnohými kombináciami – niektoré sú vkusné, iné sú naozaj až cez čiaru. Aby ste sa teda nenechali inšpirovať niečím, čo práve nie je in, poradíme vám, ako rolák ľahko skombinovať tak, že sa za vami každý otočí. 

Ako majú rolák kombinovať ženy 

Ako majú rolák kombinovať ženy? Tú otázku si iste pokladá každá žena, ktorá doteraz rolák nenosila. V ideálnom prípade sa rolák nosia so spoločenskými nohavicami, ku ktorým sa pridá kabát rovného strihu, listonoška a tiež klobúk, ktorý dámy môžu nosiť nielen po zvyšok jesene, ale aj v zime. 

Rolák možné kombinovať aj s džínsy, ktoré sa doplnia o kozačky nad kolená a dlhší kabát, ktorý siaha pod zadoček. 

Ako majú rolák kombinovať páni 

U mužov je rolák synonymum elegancie. Kým ženy ho môžu kombinovať s obyčajnými džínsy, páni by mali voliť klasické spoločenské nohavice akéhokoľvek vzoru, pokiaľ teda nechcú vyzerať ako Steve Jobs. Či už budú rolák kombinovať s károvanými nohavicami alebo s čisto jednofarebnými nohavicami, rozhodne neurobia krok stranou. K tomu klasické poltopánky alebo prípadne mokasíny, ideálne je kabát rovného strihu, ktorý doplní vkusný kabát. Rolák a nohavice sa doplní o rovnako farebný pásik, v akej farbe sú topánky. 

Rolák a spoločenské nohavice je vhodný outfit aj na plesy a podobné spoločenské udalosti.