Doplňte šatník o tieto kúsky

Ktorá z nás by toto aspoň raz nezažila. Pripravujete si oblečenie na nové ročné obdobie a s hrôzou zistíte, že vlastne nemáte poriadne čo na seba. Veci z vlaňajšieho či dokonca predminulého roka vám pripadajú obnosené a nemoderné. Je na čase sa porozhliadnuť po niečom novom, po niečom, čo je jednoducho v kurze. Preto je potrebné vziať nákupné centrá útokom. Čo si zaobstarať? My vám poradíme, vám poradíme, v čom tento rok určite zažiarite.

Doplnky

Začneme od doplnkov. Ak ste majiteľkou dlhších alebo dlhých vlasov, nebojte sa si zadovážiť najrôznejšie ozdoby do vlasov. Čím budú nápadnejšie a tiež trblietavejšie tým lepšie. Či sa vám zapáči čelenky, bude to len dobre, pretože tie sú tento rok veľmi IN. Ale zabudnite na tie z umelej hmoty. V kurze sú najmä látkové alebo kožené. Čím bude čelenka širší tým lepšie. Aj u čeleniek sa nebojte rôzneho zdobenia.

Tiež výrazné náušnice nebudú výnimkou. Ak zvolíte zdobenejší náušnice, už to nepreháňajte s ostatnými doplnkami. Náušnice by mali byť dominantné.

Kabát a sako

Sako a kabát sú neoddeliteľnou súčasťou jesenného šatníku snáď každej ženy. Tieto dva kúsky, musí byť súčasťou aj vášho šatníka. Ak si ich tento rok zaobstaráte, určite neoľutujete a budú sa vám hodiť aj nadchádzajúcu sezónu.

Tohtoročným hitom je károvaný vzor, ​​ale tiež jednoduchý jednofarebný kabát či sako nie je na zahodenie. Nebojte sa obliecť k elegantnému kabátu alebo saku jednoduché džínsy. Ku károvanému vzoru voľte už jednofarebnú blúzku či rolák. Nohavice by taky mali byť bez vzoru, ak by teda nebol úplne rovnaký, ako je na saku či kabátu.