Sušiaky na bielizeň do bytov veľmi malých

Zakopávate denne o neskladný sušiak na bielizeň? Tak to zmeňte. Pozrite sa po sušiakoch, ktoré sa hodia pre ľudí žijúcich singel do garsónky či do kúpeľne. Bežne využívame práčku a niekedy aj sušičku. Vypraná bielizeň sa vždy najlepšie suší v prírode vonku na slnku, čo je v zime tak trochu problém. Ak nemáte balkón alebo záhradu, musí vám bielizeň visieť niekde v byte. Vyberte si ktomu teda taký sušiak, ktorý bude najviac zodpovedať vašim potrebám. Myslite na rozmer, tvar i typ, podľa budúceho umiestnenia.

Sušenie vašej bielizne v malom byte

Do malého bytu asi nedáte veľký rozkladací sušiak na bielizeň. Ten vám zaberie veľa miesta. Oveľa praktickejšie je sušiak, ktorý sa dá zavesiť na parapet, radiátor alebo na balkónovú tyč. Hojne používaný je skladací sušiak Balcony s praktickými plastovými úchytkami. Vyrobený je z lakovanej ocele a váži len 2 kg. Sušiak s názvom Quartett Duo možno treba zavesiť na kúrenie, okno alebo dvere. Sú na ňom 4 teleskopické tyče, ktoré si dĺžkovo nastavíte až do dĺžky 105 cm. Regulovať možno aj šírku sušáku.Nad kúrenie sa dá tiež zavesiť sušiak, ktorý má 6 hliníkových tyčí, na ktoré zavesíte bielizeň, a keď sa bielizeň nesuší, jedným rýchlym pohybom je diskrétne schováte priamo do plastového puzdra ukotveného na stene.

Sušiaky vhodné do kúpeľne

Sušiak Unix Alu možno napríklad upevniť na stenu alebo strop v kúpeľni a jeho veľkosť sušiace plochy sa dá dobre regulovať. 6 teleskopických tyčí ovládate pomocou obslužných šnúr, ktorými sa jednotlivo sťahujú nadol. Sušiak s názvom Pegasus V Duo vám dá veľkú úsporu miesta. Dá sa umiestniť na vaňu alebo do sprchovacieho kúta. Možno ho nastaviť do 12 rôznych polôh a roztiahnuť ich do dĺžky 68 cm až 124 cm. V malej kúpeľni možno tiež umiestniť praktický sťahovateľný sušiak Ruckzuck, ktorý vysuniete a zase zasuniete k stene v šírke 80 cm a nosnosťou 20 kg. Môžete tiež použiť nástenné koľajnice série Algot, ktoré možno dať nad práčkou alebo v šatni. Pohodlne môžete sušiť bielizeň, môžete aj v malom byte.