V hlavnej úlohe závesy. Kam všade sa hodí?

Možno ste si všimli, že závesy sú späť. Zatiaľ čo v minulosti bytoví dizajnéri nepoužívali ani záclony, dnes sa nosí móda pohodlného domova s ​​akcentom na jedinečný dizajn každého priestoru. Kde závesy vyniknú najlepšie?

Spálňa doslova volá po kráse

Samozrejme, pre spálne sú závesy ako stvorené. A to nielen pre ich eleganciu a príjemný vzhľad, ale aj pre možnosť pohodlného zatemnenia celej miestnosti. Do priestoru spálne sa najviac hodia dlhé závesy, ktoré sú o niečo dlhšie, než je výška samotnej miestnosti. Či už budete voliť jemné biele z husto tkanej záclonovej látky, alebo poctivý nepriehľadný textil, k spálni závesy neodmysliteľne patria.

Kuchyňa závesy zabýva

Je jedno, či obývate usadlosť na vidieku, alebo príjemný byt v paneláku, doma je doma. Aby ste mali v kuchyni útulno, môžete si ju zabývať pomocou závesov. V kuchyni sa hodí mať závesy nielen po stranách okien, kedy budú zaviazané pomocou vhodnej mašle alebo ozdoby, ale aj nad oknom. Tieto dva textilné kúsky je dobré voliť v rovnakom materiáli aj farebnom prevedení.

Detská izbička, ako má byť

Doprajete svojim deťom dostatok možnosti, ako si urobiť veci po svojom? Snáď všetky deti milujú, keď si počas dňa môžu izbičku zatemniť a urobiť si svoj vlastný bunker. A práve závesy v izbičke im to dovoľujú. Navyše dokážu farebne zjednotiť prvky, ktoré v detskej izbe prevažujú.

Kúpeľňa ako zo sna

Ak máte v kúpeľni okno, je viac než vhodné ho opatriť závesom. Celý priestor získa jedinečnú atmosféru. Až si budete dávať blahodarný horúci kúpeľ s bylinkami a osvetlíte si priestor sviečkami, najviac oceníte tento dizajnový krok k lepšiemu. Závesy jasne patria aj do kúpeľňových priestorov.

Závesy dokážu vytvoriť jedinečné kúzlo domova. Zútulnia a zabývajú priestor, dodajú mu pomyselnú čerešničku na jeho kráse.