Na čo sa nosí slamený klobúk? celebrity poradia

Je veľa kúskov, ktoré sa dostali do módy ako keby náhodou, napriek tomu sa v nej udržali, pretože sa ľuďom zapáčili. Jedným takým kúskom je tiež slamený klobúk, ktorý možno dnes označiť za trendy či stálice aktuálnej módy. Niektorí ľudia si pri zistení, že sú slamené klobúky zase v kurze, zašli na pôdu, kde našli staré kúsky ešte po prarodičoch, iní investovali do drahších kúskov, ktoré však vyzerajú skvele. Každopádne ak ste si taky klobúk zo slamy zaobstarali, možno sa pýtate, s čím ho kombinovať alebo ako ho nosiť.

Slameným klobúkom skrátka ešte neodzvonilo. Aj keď slniečko už sa zatiahlo, s pokojným svedomím ho ešte noste. Rovnako ako to robia mnohé svetové celebrity, ktoré na slamené klobúky nedajú dopustiť. A práve od svetových celebrít sa môžete naučiť tomu, ako slamené klobúky nosiť.

Mnohí ľudia sa domnievajú, že slamené klobúky sa nosia len k plavkám, ale nie je to tak. Samozrejme rad modeliek a celebrít je k plavkám nosila, ale nie je to podmienkou. Slamený klobúk dokonale vyzerá aj k sukni alebo prežívané blúzke, čo napokon dokázala modelka Alessandra Ambrosio.

Slamené klobúky k džínsovej bunde

Aktuálne sa veľa nosia džínsové bundy, preto je oživte práve slamenými klobúkmi, ktoré si zakúpite. Slamené klobúky nemusí byť len také, z ktorých slama trčí, ale môžu to byť aj také klobúky, ktoré sú pevného tvaru, zdokonalené o pruh okolo hlavy, ktorý slamený klobúk vkusne zdobia. A práve takéto slamené klobúky sa k džínsovým bundičkám veľmi hodí, o tom niet sporu.

Slamené klobúky ozvláštni elegantný outfit

Nebojte sa ani kombinácia s elegantným outfitom. Dlhé vypasované nohavice s voľnejšie blúzkou a slameným klobúkom – to je, panečku, kombinácia na nezaplatenie! S takým outfitom očaríte, o tom niet sporu. A nezabudnite k outfitu pridať podpätky, aby došlo k optickému predĺženiu postavy.