Svadobné trendy roku 2018

Rok 2018 prinesie do módy veľa trendov. Napríklad už teraz sa svetlu sveta ukazujú plesové trendy, ku ktorým sa tento rok zaradili prevažne kostýmy a dlhé šaty, ktoré nijako neobopínajú postavu. Tiež sa ukázali už aj svadobné trendy pre tento rok, ale ak nie ste nevesta, ešte ste ich nemali čas odhaliť. Prinášame vám preto svadobné trendy pre tento rok doslova v kocke.

Vybrali sme vám tie najzaujímavejšie svadobné trendy pre tento rok. Spomenieme, či budú moderné závoja alebo nie, akým šatám majú tento rok dať nevesty prednosť či po akých šatách sa pozerať nemajú. Aj do svadobných trendov sa chcú vopchať kúsky, ktoré boli populárne v deväťdesiatych rokoch a o ktoré doslova nemáte záujem.

Poďme teda spoločne otvoriť tento svadobný špeciál.

Akým šatám by ste tento rok mali dať prednosť?

Tento rok budú frčať prevažne čipky. Už dávno odzvonilo upnutým šatám z lesklého materiálu, ktoré nevestu nielen zviditeľňovala, ale taky jej pridávali na váhe. Do módy sa chcú dostať aj korzety, ktoré však viedli v deväťdesiatych rokoch a nad ktorými by ste mali len mávnuť rukou. Prednosť dajte šatám s čipkami. Je jedno, či budete mať z čipiek jenom vrchný diel šiat či či bude čipkovaná celá vlečka. S krajkami tento rok žiadna nevesta neurobí krok vedľa.

A čo závoj? Mať či nemať?

Každá žena si musí zodpovedať otázku, či si závoj odjakživa priala mať alebo nie. Ak patríte k tým večným princeznám, asi vás rovnako nepřemluvíme k tomu, aby ste závoj radšej nechala v požičovni. Pokiaľ ale k týmto večným princeznám nepatríte, neodporúčame ho. Tento rok sa pokojne zaobídete bez závoja. Navyše ak dáte na nás a budete mať krajkové šaty, závoj už bude len niečo navyše, čo nie je potreba.

Ak je pre vás závoj nutnosťou, odporúčame voliť závoj z jemného materiálu, ktorý pripnete naspodok vášho účesu tak, aby hlava bola nepokrytá.