Rúž, ktorý na perách vydrží po celý deň. Máte ich už vo svojej zbierke?

Rúž sa stal neoddeliteľnou súčasťou dokonalého vzhľadu. Aj keď pod rúškom nejdú práve dobre vidieť, napriek tomu ich ženy nosia, pretože sa s ňou cítia úplne sebavedome. Ak patríte k tým, ktoré tento typ produktu nosia, potom viete, že majú rúže tendenciu sa zmývať. Napríklad keď jete alebo pijete kávu. Len máloktorý rúž vydrží po celý dlhý deň. Ak žiadny taký odolný rúž vo svojej zbierke ešte nemáte, máme pre vás niekoľko skvelých tipov.

Tekutý rúž od Yves Rocher

Pokiaľ vám rúž na perách drží naozaj len krátko, potom ste si zakúpili naozaj nekvalitný produkt. Radšej ste mali investovať a kúpiť si napríklad tekutú rúž od Yves Rocher. Tá je medzi ženami veľmi obľúbená, pretože je matná – a to je dnes trend. Navyše na perách vydrží naozaj po celý dlhý deň – minimálne dvanásť hodín. K jej hlavným benefitom však patrí aj to, že toľko nevysušuje, čo ocenia hlavne ženy trpiace na suché a popraskané pery.

Tekutý rúž od Benecos

Medzi ďalšie rúže s naozajstnou výdržou patrí aj tekutý rúž od Benecos. Všeobecne dekoratívna kozmetika značky Benecos patrí medzi favoritov v tomto svete, nejeden produkt milo prekvapí. Výhodou tekutých rúžov ​​spomínanej talianskej značky nie je len ich výdrž, ale aj ich prírodné zloženie a hydratácia. Vďaka tomu nevysušuje.

Tekutý rúž Ciaté London

Aj keď sa svojou výdržou nerovnaný vyššie spomínaným, na perách tiež dlho lipnú – hovoríme o tekutom rúžu Ciaté London, ktorý sa pýši svojim sýtym pigmentom a tiež tým, ako dobre sa nanáša. Jej textúra je veľmi ľahká a nevysušuje, čo je u rúžov ​​naozaj veľké plus. Čo je pozitívne, tak to, že na perách naozaj priľne a ani po jedle ju nemáte rozmazanú po celých ústach.

Medzi ďalšie chválené a dlho držiace rúže patrí aj lesk na pery od Dermacolu alebo matný rúž od značky Revlon.