Príroda v každom kútiku domácnosti

Musím ísť s dobou – miliónkrát vyrieknuté veta snáď každej ženy. Módne trendy sa ale deň odo dňa mení. Je tak ťažké im vyjsť v ústrety! Samotná móda sa vracia späť do sedemdesiatych rokov. Opäť sa stávajú „in“ roztrhané šortky, džínsové bundy alebo topánky zvanej oxfordky. Naopak v kaderníctve sa trendy uberajú zvláštnym a hlavne iným smerom. V minulosti sme sa pozastavovali nad ľuďmi, ktorí mali pol hlavy vyholenú. Tiež sme si ťukali na čelo, keď sme videli dievčatá s farebnými vlasmi. V súčasnej dobe je to už bežné a my s tým nemôžeme nič robiť, len to akceptovať.

Novinky a trendy nepostihli len klasickú módu a štýly účesov, urobili veľkú dieru aj do sveta bývania, dekorácií a bytových doplnkov. Tento rok (rovnako ako vlani) vedú v tejto oblasti prírodné javy. Ak túžite ísť s dobou, prikúpte si kopu čisto zelených rastliniek do svojej domácnosti, a to nielen do kuchyne či obývačky, ale aj na toaletu. Kvety, avšak bez farebných kvetov, sú hlavným bodom tohto trendu. Zútulnia dom a navyše (vďaka tomu, že nekvitnú) sa prispôsobí každej farebnej kombinácii vašich miestností. Maľovať teda môžete pokojne denne – podľa svojej ľubovôle, časových možností a chuti.

Príroda aj v nábytku

„Eko“ štýl sa prejavuje aj v nábytku. Je nutné dbať na typ materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený. Prvé priečky opäť po rokoch obsadil nielen mramor, ale aj meď či mosadz. Ak máte v súčasnosti z takého materiálu nábytok schovaný na horšie, rýchlo pre neho! Úlohou prírodného vybavenia je totiž docieliť to, aby pôsobil luxusným a bohatým dojmom. Navyše v ňom tkvie aj kúzelné tajomstvo nadčasovosti. V kombinácii napríklad s horčicovo žltou, hnedou alebo béžovou farbou bude vaša domácnosť pôsobiť veľmi elegantne. Pre ženy to znamená, že ich domácnosť bude nielen v kurze, ale tiež budú mať niečo viac než napríklad zvedavá susedka. A po tom predsa ženy túžia.