Premiére – prečo by ho mali oceniť najmä ženy?

Dámy, slečny, hľadáte ubytovanie v Bratislave pre seba či svoju rodinu? Výber vhodného bytu či domu je záležitosťou, pri ktorej treba komplexne zhodnotiť viaceré faktory. My vám ponúkame výborný tip, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti.

Variabilný výber

Vždy je dobré, keď si máte z čoho vyberať. A s Premiérom na výber mať budete – chcete byt, apartmán či štúdio? Stačí vám niečo viac ako 30 m2, alebo budete potrebovať 125 m2? Či dokonca niečo medzi? A páčila by sa vám viac lodžia, terasa alebo balkón? Tento projekt vám jednoducho dá na výber.

Premiére

Lokalita

Poloha nehnuteľnosti je veľmi dôležitá. Odráža sa nielen na cene, ale najmä na kvalite života jej obyvateľov. Komplex Premiére nájdete v Starom Meste na Šancovej ulici, ktorá ponúka výborné napojenie na diaľnicu D1, letisko či železničnú stanicu. Dámy, ktoré nešoférujú, iste ocenia blízkosť zastávok MHD. Byty na predaj Bratislava v tejto lokalite neponúka stále.

Občianska vybavenosť

Vo vzdialenosti niekoľkých desiatok či maximálne stoviek metrov od komplexu sa nachádzajú rekreačné miesta, obchody, reštaurácie, ale tiež výchovnovzdelávacie inštitúcie, lekárne či pošta. Tieto nové byty v Bratislave jednoducho ponúknu všetko, čo moderná žena a matka k životu potrebujú.

Infraštruktúra komplexu Premiére

Vezmime to od podlahy. Alebo ešte lepšie – nazrime pod ňu! Súčasťou komplexu je totiž aj podzemná 3-podlažná garáž. Okrem dostatku bezpečných parkovacích miest tu nájdete aj nabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré možno už o pár rokov budú mať na cestách prevahu. Obyvatelia a obyvateľky komplexu Premiére však na túto situáciu budú pripravení.

Premiére

Spomenúť musíme aj praktické kancelárske a obchodné priestory v parteri ulice či extenzívna zelená terasa na 6. poschodí. Aj vďaka týmto riešeniam sa z komplexu Premiére stáva doslova živý organizmus, ktorý sa veľmi rýchlo včlení do života a koloritu Bratislavy. Buďte pri tom, staňte sa súčasťou tohto projektu.