Preberáme minuloročný jesenný šatník. Čo nechať a čo vyhodiť alebo poslať ďalej?

Než sa vydáte nakupovať v nových jesenných kolekciách, radšej si prejdite svoj minuloročný jesenný šatník. Predsa len nie všetky kúsky sa za posledný rok stali out, tak aby ste nekúpili niečo, čo už treba máte. Radšej teda prejdite všetko, čo vám minuloročný jeseň ponúkol, a až potom sa vydajte nakupovať do obchodov, kde už nové, veľmi lákavé jesennej kolekcie sú (väčšina kúskov v bordovej farbe, pretože to je farba tohtoročnej jesene). A aby ste nevyhodili alebo neposlali ďalej (iné majiteľke prostredníctvom bazáru) kúsky, ktoré sa tento rok ešte nosiť dajú, poradíme vám. Nikdy nebola jesenné očista šatníka jednoduchšie! 

preberáme doplnky 

Začnime tým najmenším v šatníku. Do šatníka spadajú aj doplnky, mnohé z nich však nie sú in, preto je potrebné ich poslať ďalej. Napríklad in nie sú už dávno čiapky, ktoré majú nápisy na prednej strane. Vyberajte si také kúsky, ktoré sú čisto bez nápisu. Čo sa týka klobúkov, ktoré boli najmä vlani obrovským hitom, nad nimi nepohŕdajte. Sú to fantastické kúsky, ktoré sa nemusíte báť nosiť. 

Rovnako tá sa nebojte nosiť šiltovky, pre ktorých sa aj počas z chladnejších jesenných rán nájde použitie. Čo sa týka huňatých šál, tie sú nadčasové a pre tento rok povolené. 

preberáme oblečenie 

U oblečenie je to krapet zložitejšie. Ponechať si môžete kardigany k členkom, kratšie kardigany môžete s pokojným svedomím predať v internetových bazároch. Čo sa týka ostatných svetrov, tento rok sú povolené tie, ktoré majú výstrih do V. Džínsy sú nadčasové, rovnako ako nohavice cigaretového strihu. Čo sa týka parek, nenosí sa tie, ktoré majú huňatou kapucňu. Tento rok sa dáva prednosť jednoduchým parkám, ktoré sú nepremokavé, s kapucňou a šnurovaním v páse. 

preberáme botník 

Jesenné očistou prejde aj náš botník. Z botníku treba vytiahnuť tenisky, ktoré nie sú v používateľné stave. Všetko ostatné však môže zostať. Stále sa budú nosiť čižmy po kolená, rovnako ako chelsea topánky.