Denimové kúsky, ktoré tento rok nesmiete chýbať

Aj keď by sa dalo povedať, že všetky minuloročné kúsky sa už nenosí, niečo zostalo. Sú to denimové kúsky, ktoré z módy len tak rýchlo nevyjdú. Ak chodíte často nakupovať, rozhodne ste si všimli tak veľkého množstva denimových kúskov, ktoré sa nachádza na pultoch obchodov. Otázkou je, aké denimové kúsky stoja za hriech a na akej by sme sa nemali pozrieť ani kúskom oka. 

Každý rok je na pultoch obchodov mnoho noviniek. Teraz sa všetko točí okolo retro kúskov a okolo denimových kúskov, ktoré sa dajú nosiť prakticky s čímkoľvek. Otázkou je, s čím denimové kúskami skombinujete vy? 

Najskôr si svoje denimové kúsky musíte zaobstarať, lenže na pultoch obchodov je denimových kúskov viac než dosť. Za ktoré sa teda oplatí minúť a ktoré máme radšej nechať v obchodných domoch? 

Biele skinny džínsy 

Aj keď sa obchody začínajú plniť zvonovými nohavicami, napriek tomu nevychádza z módy ani skinny džínsy, ktoré sú úzke a ktoré majú vysoký pás. Práve tie by mala mať každá žena vo svojom šatníku, najlepšie v bielej farbe. 

Biele skinny džínsy sa ľahko kombinujú, najlepšie vyzerajú so športovými tričkami alebo s džínsovými košeľami. S týmito košeľami nemôžete nikdy šliapnuť vedľa. Nenoste je však v čase, keď prší alebo je škaredé počasie, ľahko si ich totiž zamažete. 

Kraťasy s výšivkami 

Výšivky, nášivky či záplaty – to je to, čo je teraz in. Ak si už teraz zapĺňajú šatník letnými kúsky, nesmie vám chýbať ani denimové šortky s výšivkami, ktoré sú tohtoročným hitom. Najlepšie urobíte, ak si zakúpite kraťasy s kvietkami. To je totiž vzor, ktorý musí zdobiť každý dámsky i pánsky šatník. 

Sukňa s cvokmi 

Už vlani sa v obchodoch začali objavovať denimové sukne, ktoré sa zapínali na cvočky. Práve tento kúsok bude populárny aj tento rok. Už ho máte v šatníku? Na farbe vôbec nezáleží. Môže sa jednať o bielu sukňu, o červenú sukňu alebo o klasickú modrú džínovinu, s ktorou zaujmete tiež.