Darčeky do kúta už nemusí byť záhadou. Vieme, čo sa hodí priniesť

Narodila sa vašej kamarátke dcérka alebo sa vašej známej narodil chlapček? Nech už má dieťa akékoľvek pohlavie, nezabudnite, že ak sa pôjdete na dieťa pozrieť, musíte so sebou vziať niečo takzvane do kúta. Darčeky do kúta sú v súčasnej dobe niečo, čo je medzi ľuďmi zaužívané, a tak väčšina ľudí na to nezabúda. Aj keď sa na darčeky do kúta nezabúda, pravdou je, že nie všetci vedia, akého charakteru majú darčeky byť.

Najmä bezdetní ľudia nemajú ani zdanie o tom, čo majú do kúta priniesť. Niektorí nosia dokonca víno alebo podobné darčeky, lenže také darčeky sa skutočne nehodia ani nepristanú. Ďaleko lepšie bude, keď prinesiete darčeky, ktoré mamička, a hlavne dieťa, využije.

Darčeky do kúta majú mať rovnaký charakter ako darčeky na darčekovú akciu menom baby shower. Majú teda byť určené bezprostredne pre bábätko alebo jeho mamičku, ktorá darček využije pri starostlivosti o bábätko.

Aké sú teda ideálne darčeky?

K ideálnym darčekom sa preto radí dojčenské fľaše alebo cumlíky. Než však darujete cumlík, opýtajte sa, či daná mamička cumlík podporuje. Dnes sú cumlíky dôvodom, prečo sa rad rodičov háda. Niektorí ich podporujú a využívajú, iní sú zásadne proti nim.

Okrem toho sú vhodnými darčeky treba dečky, sada na odtlačky ručičiek a nožičiek, ďalej tiež plienky, ktoré môžete darovať v podobe pekného plienkového torte.

Vhodné sú aj darčekové koše pre bábätko

Do kúta môžete pokojne dať aj darčekové koše pre bábätká, ktoré dnes kúpite v mnohých obchodoch. Obchodníci sú si totiž vedomí toho, že niektorí ľudia si nemusia byť istí darčeky na baby shower alebo darčeky do kúta, a tak na trh rovno vypúšťa darčekové koše, v ktorých sa nachádza všetko, čo môžu novopečená mamičky alebo ich malá bábätka potrebovať.

Často sa v takých darčekových košoch nájdu aj Bodýčko, ponožky alebo podobné kúsky oblečenia, ktoré sa mamičkám rozhodne hodí.