Komiksy, animáky a plast. To sú trendy roku 2018

V tomto roku nie je na neutralitu a jednoduchosť miesto. Tento rok sa nesie v znamení extravagancie a zaujímavosti. Medzi aktuálnymi trendmi nájdeme nielen lesk a kovové farbičky, ale aj mnoho iného. Ak sledujete dianie v módnom svete, nemusíme vám tohtoročné módne trendy predstavovať. Ak ste ešte nemali čas prejsť novinky vo svete módy, prinášame vám niekoľko zásadných trendov, ktoré tento rok musia oživiť váš šatník. 

Ako sme spomenuli, tento rok nie je vo vašom šatníku miesto na neutralitu, jednoduchosť a nudu. Najlepšie urobíte, keď vyhádžeme všetky neutrálne farbičky a nahradíte ju pestrosťou, pretože to je to, čo sa tento rok nosí. Okrem pestrosti zaujmete aj s ľadvinami, čo je jeden z mnohých kúskov, ktoré sa vracia späť do módy. 

Plastová móda zasahuje 

Ak chodíte často nakupovať, určite ste zaregistrovali pláštenky či plastové kabelky alebo topánky, ktoré leží na pultoch obchodov s oblečením. Nečudujte sa plastovému materiálu, práve ten tento rok udáva štýl. Ak ste boli prítomní na pražskom Fashion Weeku, musel ste štýlovú plastovou módu zaregistrovať. Plastový prvok na sebe mala snáď každá modelka či model, čo jasne hovorí, že bez plastových kúskov tento rok nebudete in. 

Komiksy a animáky na scénu 

Okrem plastov sa opäť môžeme vrátiť do detstva, bez toho, aby nás niekto odsudzoval. Ešte donedávna sa animované či komiksové postavičky nachádzali len na detskom oblečení, ale teraz sa presunuli aj na oblečenie pre dospelých. Nielen, že si môžete kúpiť pyžamá s obľúbenými animovanými postavičkami, ale teraz sa animované postavičky dostali aj na šaty alebo kabelky či bundy. Už je len na vás, akému kúsku dáte prednosť. 

Unikátny kúsky nájdete v ponuke značky Karl, ktorá je známa práve svojimi postavičkami, ktoré sídlia nielen na kabelkách, ale aj na topánkach. Ak však nechcete za kúsky značky Karl míňať, navštívte klasické obchody s oblečením, kde o oblečenie s animovanými postavičkami nie je núdza.