Konturuje s kozmetikou NYX

Líčenie je pre ženy denné rituál rovnako ako pitie kávy po ránu či raňajky za pochodu. Naučiť sa „zkulturnit“ svoju Visazí tak, aby sa mužom páčili v čo najkratšom čase, vyžaduje cvik. Namiesto toho, aby to páni ocenili, začnú vidieť aj v desiatich minútach polhodinu. Čo by ale povedali na to, keby ženy chodili na večere neupravené a mnohokrát im svojimi strapatými vlasmi a s kruhmi pod očami robili hanbu?

Vedieť sa správne nalíčiť býva častokrát úlohou na celý život. Niekoľko žien má to šťastie, že sa naučia maľovať sa bez akéhokoľvek pretiahnutia či nedotiahnutie už v útlom veku. Hociktorá žena však na tento trik nepríde ani v štyridsiatich. Najväčší háčik spočíva vo tieňovanie a následné tekuté linke. Krásny prechod farieb a bezchybné tenké ukončenie linky nevie len tak niekto. V poslednej dobe ale spočíva ten najväčší problém inde – v kontúrovanie.

Kontúrovanie tváre pre štíhlejšie vzhľad

V rôznych drogériách a obchodoch s kozmetikou sa stretávame so spústy výrobkov, ktoré by nám mali pomôcť s touto ťažkostí. Avšak kontúrovanie vďaka svetlo a tmavo hnedé ceruzke len tak nejde. Veľakrát sa stane, že sa nám obe farby zjednotí a nedosiahneme takého štíhleho vzhľadu, po akom túžime.

Už ale zabudnite na nepodarené kontúrovanie. Špeciálne pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť dokonalého tváre a majú s konturovacími ceruzkami problém, bola vytvorená paleta od firmy Nyx! V obchode býva večne vypredaná, však nie je sa čomu diviť. Cenovo sa síce pohybuje v rozmedzí od päťstovky do šiestich set, ale ušetrí nám veľa nervov. Na palete nájdeme osem odtieňov – všetko potom záleží na našej farbe pleti a na kombináciu, ktorú preferujeme. Odtiene sa vám do seba nezmiešajú ako pri použití ceruziek. Stačí si kúpiť len dobrý štetec a nanášať – tmavú farbu na lícne kosti, čelo a strany nosa, tú svetlú potom na bradu, špičku nosa a pod oči pre rozjasnenie.