Keď na výlet, tak do Beskýd. Ale kde sa ubytovať?

Keďže sú letné dvojmesačné prázdniny v plnom prúde, rodičia majú pomerne napilno. Nielen, že musia počas týždňa pracovať vo svojom zamestnaní, ale cez víkendy sú nútení čeliť nadmernému premýšľaniu, pretože deti chcú ísť na výlet. A keďže letné prázdniny majú byť o výletoch, treba im nejaké nezabudnuteľné dobrodružstvo dopriať. Pokiaľ stále neviete, kam sa počas víkendu vydať, odporúčame zavítať do Beskýd, čo je krásna chránená krajinná oblasť rozprestierajúca sa v Českej republike.

Výlety s deťmi sa nemusia konať len do zoologických záhrad alebo na zámky. Môžete sa tiež vydať do prírody, čo je obľúbená aktivita predovšetkým rodín milujúcich turistiku. Pre turistiku sú ako stvorené Beskydy, ktoré sa pýšia najmä svojou Lysou horou, ktorá je dnes označovaná za najväčší vrchol Moravskosliezskych Beskýd. Zároveň sa jedná o najatraktívnejší cieľ, ktorý sem láka stovky turistov denne.

Na Lysú horu samozrejme tiež môžete s deťmi vystúpiť. Na tento vrchol vedie hneď niekoľko zaujímavých trás, ktoré sú nenáročné a ktoré sú tak ako stvorené pre rodiny s deťmi. Samozrejme sa tu nachádza aj množstvo iných krásnych miest, ktoré stoja za navštívenie. Každý si však určite nájde to, čo ho zaujíma a čo ho láka.

Kde sa v Beskydoch ubytovať?

S tým, čo chcete vidieť, vám najskôr neporadíme, ale poradíme vám s tým, kde sa ubytovať. O ubytovaní v Beskydoch síce nie je núdza, ale možno práve preto oceníte vedieť, aké ubytovanie stojí za to. Vrelo odporúčame rekreačné centrum Sepetná, ktoré sa nachádza priamo pod Lysou horou a ponúka mnoho voľnočasových aktivít.

Prečo práve rekreačné centrum Sepetná?

Otázkou mnohých turistov možno je, prečo práve rekreačné centrum Sepetná. Jedná sa o veľmi atraktívne miesto vhodné na ubytovanie. Rekreačné centrum ponúka ubytovanie v hoteli, chate alebo v bungalovoch. Je teda na každom z nás, pre aké ubytovanie sa rozhodne. Okrem toho je tu možnosť stráviť príjemný wellness pobyt. Alebo si dopriať relax na kúpalisku.