Čierne prvky v miestnosti, ktoré dodajú štýl a eleganciu

Tiež cítite, že by ste si pre niektorú z vašich miestností predstavovali trochu viac elegancie a elementárneho vkusu s dotykom luxusu? Pridajte nadčasové čierne prvky. Zažiarite!

Dobrý deň, vitajte

Prvá vec, ktorú návšteva pri vstupe do miestnosti vidí, je kľučka vašich dverí. Práve tu máte prvú možnosť vyniknúť a dopriať si prvé body v teste bytového designu. Kľučky na dvere v čiernej farbe predstavujú jednotiaci prvok pre celú domácnosť. S elegantnou čiernou farbou nikdy nešliapnete vedľa. Navyše sa tieto prvky do domácnosti dajú zohnať v mnohých tvarových variantách. Chcete hranaté trendy tvary? Čierne môžu byť aj vložky do zámkov.

Elektronika

Áno, vieme to. Počítač, telefón, televízia, tablet, ale aj sústava pre domáce kino, alebo napríklad obľúbený projektor – to všetko sa dnes dá zohnať v toľkých farebných variantoch! A práve tu nastáva štýlový rozkol. Keď si zaobstaráte farebnú rýchlovarnú kanvicu, k čomu ju budete ladiť? Čo vám prinesie farebný kávovar, odšťavovač alebo napríklad mixér? Jednotná čierna predstavuje čistotu štýlu, jednotu. Opäť body pre vás.

Úchytky? No iste

Ďalšie prvky, ktoré môžete v miestnosti ihneď vymeniť a zjednotiť tak celok v jednu štýlovku sú napríklad úchytky alebo vešiaky. Ich výmena vás príde na pár korún, a celok bude pôsobiť skutočne bravúrnym dojmom. Takto si svoju domácnosť ľahko premeníte na to, na ste sa toľko tešili – na reprezentatívny priestor, kde je radosť byť. Zo spleti farieb naraz vycítite, že už nie ste v zajatí dní včerajších. Nachádzate novú inšpiráciu a tvoríte zajtrajšok, svoju budúcnosť. Radosť bývať v takom mieste, nemyslíte?

Bytový textil

Do elegantnej čiernej môžete ladiť aj niektoré z prvkov vášho bytového textilu. Bieločierne prestieranie, čierne a biele dekoratívne vankúšiky, alebo obľúbené závesy, kde sa prelína čierna, biela a šedá farba – to všetko je pre váš domov vítanou zmenou.

Kto si práve predstavuje, čím pri sebe doma začne?