Ako nosiť sako

Sako je aktuálne módnym hitom. Nosia ho ako celebrity, tak dámy, ktoré predtým sako zrovna nemuseli. Aj jesenná kolekcia priniesli na trh celý rad krásnych predĺžených sák, ktoré už nie sú len do pása a ktoré svojou lichotivú dĺžkou krásne zakrývajú nedokonalosti, napriek tomu čarujú krásnu siluetu. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú začať nosiť sako, avšak nevie, ako ho kombinovať alebo čo k nemu nosiť, poradíme vám.

Sako je kúsok, ktorý sa hodí skutočne ku všetkému. Aktuálne nájdete na trhu tvídové saká, manšestráková saká, tiež saká s kohútie stopou alebo vkusná, kockovaná saká, ktoré sú nadčasovo elegantný. Pokiaľ chcete tento rok na jeseň nosiť aj tento jesenné hit, poradíme vám, ako ho kombinovať, aby ste si nie ulicu neodtrhli hanbu.

Jesenným must-have sú oversized saká a blejzre

Medzi takým množstvom sak sa vynímajú hlavne oversized saká a blejzre. Tie sú aktuálne hodnotené ako jesenné must-have. Sú elegantné, ale zároveň sú to cool kúsky, pristane každej postave a sú maximálne univerzálne, čo ocenia hlavne ženy, ktoré nemajú rady zbytočnú extravagantnosť. Pekne vyzerajú k sukniam, tiež k roláku, nosí sa aj k boyfriend džínsom alebo k obyčajnému basic tričku.

Kockovaná saká sú najpopulárnejšie

Ak máme spomenúť sako, ktoré je medzi ženami rozhodne najpopulárnejšie, zmienime kockované sako. Ako už bolo spomenuté, jedná sa o nadčasovú eleganciu, ktorá vás dostane do kolien. Nech už si kúpite kockované sako v jesenných tónoch alebo vo výraznejších farbách, nikdy s týmto sakom nešliapnete vedľa. Aktuálne však frčí saká vínová, horčicová alebo hnedá a sivá, čo sú typické jesenné odtiene.

Pokiaľ chcete sako trochu skrášliť, odporúčame vám prepásať sako opaskom s kovovou sponou. To je úplne senzačný. K tomu džínsy slim fit, ktoré pekne vytvarujú postavu, čižmy k členkom a kabelka do rúk, ktorá bude dostatočne veľká na veci, ktoré do nej potrebujete dať.