Jar si žiada jemný mladistvý odtieň

Práve sa rozvíjajúce jar si žiada svoje farby. Veľa žien v zime tak trochu presedlá na tmavé farby. Chladné počasie, pochmúrne, zatiahnuté, sneh a dážď v nás nevzbudzujú zrovna pozitívne emócie, čo sa bohužiaľ niekedy nepríjemne premietne aj do nášho šatníka. Víťazí šedá, čierna, hnedá, maximálne modrá či zelená. Ak vás zima zaodela do tmavých odtieňov, teraz na jar je najvyšší čas to napraviť. Jar je tu a chce byť mladistvé – nebráňte sa mu. 

Buďte ženská a elegantná 

V akých farbách sa túto jar oblieka, Obzvlášť in je púdrová farba. Pripadá vám trochu unyle, nudná a nevýrazná? To je ale veľká chyba. Áno, púdrová síce neupúta na prvý pohľad ako napríklad sýto červená, ale má veľkú veľa výhod. Predovšetkým je veľmi decentné. Môžete ju vziať kamkoľvek a nikdy nešliapnete vedľa. Bežne do práce, na obchodnú schôdzku, na dámsku jazdu do kaviarne, na pracovný pohovor, ale pokojne aj na večierok. Pôsobí tiež veľmi jemne a žensky. Ak teda chcete vyzerať prirodzene, nebyť za každú cenu za dračicu, ale naopak príjemnú ženu, s ktorou je radosť sa stretnúť – siahnite po nej. Navyše ide o veľmi elegantný farbu, ktorá sa dá veľmi dobre kombinovať, pretože pôsobia neutrálne. 

Skúste kontrast s tmavou 

Myslím, že už sme vymenovali dosť a dosť dôvodov, prečo by sa tento rok na jar kúsky v púdrové farbe mali stať základom vášho šatníka. Riaďte sa ešte jedným heslom. Zlaďte si púdrové odtiene s farbou svojich vlasov tak, aby ste vyzerali dokonale šik. Blondínkam skvele lahodí odtiene ľahko do ružova. Brunetky pôsobí perfektne hlavne v broskyňovej nádychu. Skúste sveter v kombinácii s džínsami alebo tmavými spoločenskými nohavicami. Môžete si ale vybrať aj sukňu, ktorú ozvláštnite tmavým topom a dodáte tým svojmu outfitu zaujímavý a elegantný kontrast. Môžete ale staviť aj na kostým, či už nohavicový alebo doplnený sukní. Nebojte sa ani púdrových pätiek, kabeliek či batôžkov. Budete vyzerať príjemne mladistvo a privítate jar v novom.