Farbené vlasy nadmieru trpí. Regenerujte je. Prezradíme, jako

Ženy sú si dokonca ochotné privstať, aby svoje vlasy pripravili na nový deň plný nových zážitkov. Ženy veľmi dobre vedia, že základom dokonalé Visazí sú práve upravené vlasy, ktoré by rozhodne nemali byť nerozčesané a rozhádzané na všetky strany. Aby sa predchádzalo nedokonalé Visazí, trávia ženy po ranu v kúpeľni aj hodinu navyše, aby s pomocou kulmy, žehličky na vlasy alebo fénu vytvorili na svojej hlave účes hodný ich aktuálneho looku. Lenže aj keď si mnohé ženy uvedomujú, že vlasy sú súčasťou Visazí, len máloktorá má na pamäti, že vlasom sa neskôr musí dopriať starostlivosť v podobe vlasovej regenerácie. 

Každý deň namáhať svoje vlasy, to nie je len tak. Pokiaľ s nimi každý deň pracujete, myslite na to, že vlasy potrebujú odmenu, a to odmenu v podobe regenerácie. K tomu poslúži veľa produktov pomáhajúcich vlasy posilniť a znovu vyživiť. Až sa vydáte na ich „lov“, uprednostňujte kvalitu pred cenou. Vlasy si zaslúžia naozaj kvalitnú starostlivosť, o tom žiadna. 

Pomôžte vlasom opäť získať lesk a silu 

Keďže vlasy každý deň namáhate horúcim vzduchom, keďže každý deň musí vlasy čeliť vonkajším vplyvom, ste zodpovední za ich stav. Ak sú už vlasy oslabené, cítite, že sú málo vyživené a že vypadávajú, treba im pomôcť získať opäť lesk a silu. K tomu dopomôžu regeneračné produkty na vlasy, ktorých je síce veľa, ale my vám poradíme, aké konkrétne vašim vlasom pomôžu. 

Na rozštiepené končeky a slabnúci vlasy pomáha sprej na vlasy alebo prípadne vlasový olej, ktorý dodá vlasom lesk. Suché vlasy podporí nejedno vlasové sérum alebo tonikum, ktoré vlasy hydratuje a dodá im vlhkosť. Melírovaným a farbeným vlasom zase pomôžu neoplachovať masky na vlasy. 

Značky, do ktorých sa oplatí investovať 

Vlasová regenerácia je veľmi dôležitá, ale ešte dôležitejšie je výber produktov, ktoré budete k vlasovej regenerácii používať. Neinvestujte do drogériách produktov, radšej zainvestujte do značiek, ktoré milujú všetci známi i neznámi kaderníci. Patrí k nim napríklad značky L’Oréal Professionnel alebo tiež Schwarzkopf Professional.