Päť denimových kúskov, ktoré musíte mať

Ak sledujete módny svet alebo ak sa o módu aspoň trochu zaujímate, určite viete, že módne sú v súčasnej dobe denimové kúsky. Keď mu ešte nevlastníte žiadny denimový kúsok, potom je potrebné to napraviť. Denim je dlhú dobu niečo, čo z módy nevychádza, naopak sa v móde objavujú ďalšie a ďalšie módne kúsky, ktoré skrátka musíte mať. Aby ste však neblúdili v obchodoch a nepremýšľali nad tým, aké kúsky skrátka musíte vlastniť, poradíme vám.

Vybrali sme celkovo päť denimových kúskov, bez ktorých nesmiete dať teraz ani ranu. Sú jedinečné, nestarnúci a rozhodne je vynosíte nielen v súčasných dňoch.

Denimová dlhá bundička s potlačou

Denimové čiže džínsové bundičky sa už nosí nejaký ten piatok. To znamená, že je už možno máte vo svojich šatníkoch. Aktuálne sa však nosí skôr bundičky dlhší, ktoré siahajú až po zadoček. Navyše musí mať aj potlač vzadu. Práve džínsové bundičky s potlačou sú hitom tohto leta a ochráni vás pred chladnými letnými večery alebo v lietadlách, keď poletíte na dovolenku.

denimové šortky

Klasické, otrhané šortky z denimu – to je niečo, čo taky nezostarne. Ak takýto kúsok máte doma, rozhodne ho výnos počas leta. Urobíte s ním veľkú parádu a skrátka budete in. O tom niet sporu.

denimové sukne

Dámy, aké sukne tento rok v lete nosíte? Dávate prednosť denimu alebo ste sa rozhodli siahnuť po iných sukniach? Ak dávate prednosť denimu, máte u nás plus! Denimové sukne sú totiž štýlové, fantastické a moderné. Každá žena je rozhodne musí mať, o tom žiadna!

denimové klobúčiky

Počuli ste o tom, že sa do módy vrátili takzvanej bucket klobúky? Teda klobúčiky, ktoré vyzerajú trochu ako rybárske? Určite si ich pamätáte z detstva, kedy sa nosili naozaj hojne. Možno ich máte aj na nejaké fotografiu z tohto obdobia. Každopádne sa práve tieto klobúčiky začali nosiť v denimové prevedení.

klasické džínsy

Niet nad klasické džínsy, ktoré aj v lete vynosíte v chladných, daždivých dňoch. Odporúčame vám siahnuť po klasických džínsoch, ktoré sú úzke a ktoré majú vysoký pás.