Je zdravé nosiť tanga? A ďalšie odpovede na otázky, na ktoré sa bojíme opýtať

Spodná bielizeň je niečo, čo sa označuje za pomerne chúlostivé témy. Ak patríte k ľuďom, ktorí neradi za spodnú bielizeň utráca, je potrebné si uvedomiť, že to tiež patrí k životu, aj keď sa veľakrát za svoje spodné prádlo hanbíme. Je nutné ho kupovať častejšie ako iné oblečenie, aj keď je nám kúpa spodnej bielizne dosť nepríjemná. Mnoho ľudí si pri výbere spodnej bielizne kladie niekoľko otázok, ktoré však zostávajú bez odpovede, pretože sa na dané otázky bojíme opýtať. Je to veľká škoda, väčšinou dokonca umierame, bez toho aby sme vedeli odpovede na otázky, ktoré pre nás celý život boli záhadou. Jednou takou otázkou napríklad je, či je zdravé nosiť tanga. To však je len jedna z mnohých nezodpovedaných otázok týkajúcich sa spodnej bielizne, na ktoré si teraz nájdeme odpovede. 

Je zdravé nosiť tanga? 

Najskôr sa pozastavte nad tou najčastejšie považovanú otázkou, a síce či je zdravé nosiť tangá alebo nie. Tanga sa stala pomerne obľúbená, pretože nejdú vidieť. Niekedy sa stáva, že keď máme upnutú sukňu alebo nohavice, spodnú bielizeň vyčnieva či idú vidieť aspoň lemy. Tangá sú takmer neviditeľná. Mnohí ľudia ich však nenosí, a to predovšetkým preto, že si myslia, že sú nebezpečné. Otázkou je, či to tak skutočne je alebo nie. 

Podľa odborníkov nosiť tangá nevadí. Nemali by ich nosiť ženy, ktoré trpia na infekcie alebo iné gynekologické ťažkosti. Rovnako tak by sa nemali nosiť vtedy, keď športujeme alebo robíme inú fyzickú námahu, pri ktorej sa zapotíme. 

Môžem nohavičky nosiť donekonečna? 

Keďže sú nohavičky niečo, čo neradi nakupujeme, mnohých ľudí zaujíma, či ich môžeme nosiť donekonečna alebo nie. Odpoveď je však úplne prostá. Nosíme ich do tej doby, kým v nich nie sú diery, kým nám sadnú a nerozpadajú sa pri bežnom nosení. Je to teda ako s bežným oblečením. To tiež vyhadzujeme vo chvíli, keď je nenositeľné.