Deväťdesiatkové trendy, ktoré sme nemali v láske. Spomínate si na všetky?

Keď sa nám tie módne trendy z deväťdesiatych rokov vracajú, spomenuli by ste si na také, ktoré ste nemali v detstve radi? Presne tieto kúsky sa vracajú do módy a vám sa možno oživujú spomienky, ktoré sa pomerne dlho neukázali. Poďme sa pozrieť na najviac nenávidené trendy, ktoré sa opäť dostávajú do popredia.

Kombinézy znova na scéne

Možno si spomínate, že ste ako malé deti nosili hlavne v zime nepohodlné kombinézy, v ktorých ste nechodili, ale skôr sa kolísali zo strany na stranu ako tučniaky. Že si veľmi dobre spomínate? Možno sa vám tieto spomienky vybavili aj preto, že sa práve kombinézy teraz nachádzajú na trhu. Sú teraz opäť žiadané. Kupujú sa nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Len si všimnite lyžiarov na zjazdovkách. Kombinézy sú to, čo preferujú.

Za také kombinézy by sme mohli považovať aj plyšové overaly, čo sú také kombinézy na doma z príjemnejšieho materiálu.

Šusťákovky nielen na huby

Každý, kto prežil detstvo v deväťdesiatych rokoch, vie, aké odpudivé boli šusťákové teplákové súpravy. Takzvané šuštiaky sme si brávali hlavne na huby – keď sme šli s rodinou do lesa, bola to naša nepostrádateľná výbava.

Kto by to bol povedal, že sa aj tento kúsok vráti späť do módy. V súčasnej dobe si ich možno kúpiť v tých najpestrejších farebných kombináciách. A napodiv mnoho ľudí neváha a investujte do nich o sto šesť. Než sa rozhodnete k podobnému kroku, mrknite do skrine – možno nájdete jednu po mamičke a ušetríte.

Farebné pančuchy sú tiež jedno veľké retro

Farebné pančuchy sú medzi nami už nejaký ten piatok. Veľa ľudí si neuvedomuje, že je to tiež taký deväťdesiatkový hit. Sú teplé, farebné – presne také sa nosili skôr. Aktuálne sú k dostaniu v každom obchode s módou za veľmi zaujímavé ceny av mnohých rôznych farbách a prevedeniach.