Čo je to Jarischův roztok

Mnoho z nás si už vďaka reklamnému tlaku myslí, že na problematickú pleť nepomôže už nič iné než len drahá kozmetika. Čo nie je vôbec pravda. Túžba po krásnej pleti nie je problematikou iba dnešnej doby. Preto ste sa obzreli po už zabudnutom prípravku.

Zázračná voda

Touto vodou myslíme Jarischův roztok. Tento roztok je zmesou glycerínu a kyseliny boritej v demineralizovanej vode. Táto voda má kyslé pH a je bez vône. Táto voda je vhodná pre veľmi citlivú pokožku, pokožku s atopickým ekzémom či akné. Má skvelé upokojujúce a hojivé účinky a je vhodná pre všetky typy pleti a je vhodný ako pre mužov, tak ženy.

Klady Jarischova roztoku

Táto voda môže bez problémov nahradiť vaše drahé tonikum. Zbaví vašu pleť zvyšných nečistôt po make-upu. Táto voda vašu pleť zbaví mastnoty, ale vysušení sa báť rozhodne nemusíte. Je ako úplne bez vône, tak tiež bez zápachu.

Má liečivé účinky, preto je často predpisovaný dermatológmi. Táto zázračná, liečivá voda obsahuje 40 g glycerínu, 20 g kyseliny boritej a 940 g destilovanej vody a tiež látky, ktoré predĺžia trvanlivosť tohto roztoku. Ale ak máte veľmi citlivú pleť, nechajte si tento prípravok v lekárni namiešať na počkanie bez týchto látok. Tým sa vyhnete možným problémom.

Nemusíte ale zúfať, že bez lekárskeho predpisu sa k tomuto roztoku nedostanete. Máme dobrú správu, v lekárňach je táto voda voľne predajná. Preto ak trpíte nejakým kožným problémom, skúste vymeniť tento prostriedok za tie predražené z drogérií a budete veľmi milo prekvapení, ako cenou, tak výsledkom.