Chelsea topánky nielen pre ňu, ale aj pre neho

Každá sezóna si vždy prináša svoje kúsky, podľa ktorých bude udávať štýlové outfity. Cez vianočné sviatky a zimné obdobie to boli určite topánky značky Timberland, takzvané farmárky. Farba dominovala rozhodne horčicovo hnedá alebo obľúbený odtieň červenej, a síce bordó. Keď zima ustála, do čela sa dostali kozačky nad kolená, ktoré musela mať každá žena, avšak boli rýchlo vypredané, a tak sa na každú nedočkavou dámu nedostalo. Je škoda, že vždy tie kúsky, ktoré budú dominantné a úplne štýlové v nadchádzajúcej sezóne, sú rýchlo z pultov obchodov fuč a mnohokrát je nezoženieme ani online pomocou rôznych e-shopov, pretože sú jednoducho vypredané. To presne platilo s danými čižmami a jednu dobu tiež s farmárky.

Teraz to bohužiaľ postihlo aj veľký jarný trend, ktorý sa nám ukázal už aj počas jesene, a síce topánky zvanej Chelsea. Jedná sa o členkovú veľmi pohodlnú obuv, ktorá je absolútne štýlová a hodí sa nielen k ležérnemu looku, ale tiež aj k elegantnejším kombináciám. Tento multifunkčný kúsok sa vyznačuje predovšetkým gumou na bokoch a je teraz v obchodoch v tej klasickej podobe úplne vypredaný. Rôzne iné tvary, ako napríklad Chelsea topánky do špičky alebo s rôznymi aplikáciami na bokoch – tých je všade habadej, ale klasickej čiernej farby s klasickým prevedením bez aplikácií – tie už sú bohužiaľ na zozname nezvestných. V obchodoch už sa takmer nevyskytujú, a to je veľká smola.

Keď nie sú klasiky, skúste tie so špicatou špičkou!

Ak je vážne nemôžete zohnať v klasickom prevedení, je tu našťastie jedna záchrana! Prevedenie do špičky totiž je vážne štýlové a robí moc peknú nohu každej žene, ktorá ich nosí. Avšak nejedná sa však o obuv, ktorá je len pre dámsku populáciu. Obľúbili si ju aj muži, a to nielen tú klasickú podobu rôznych farieb, ale tiež to špicaté prevedení. Jim to síce nerobí pekná lýtka, ale rozhodne pôsobí ako praví gentlemani.

Táto obuv má ešte jednu skvelú výhodu, a síce tú, že sa hodí do každého počasia. Aj keď bude pršať, nemusíte sa báť, že vám do topánok natečie, ako tomu môže byť napríklad pri klasických látkových tenisiek. Tieto topánky sú presne ten moderný hit, ktorý vám zaručí skvelý vzhľad aj za nepríjemného a nie moc radostného počasie.