Aké šialenosti možno vykonať s obočím?

Patríte k ženám, ktoré svoje obočie maľujú alebo len domaľovávate? Do tejto skupiny patrí dnes drvivá väčšina žien, keďže maľované obočie je trend, ktorý chce každá žena mať. Maľovanie obočie však nie je práve jednoduché. Ženy sa musia snažiť, aby tvar obočia bol úplne rovnaký, je nutné zaobstarať si veľa produktov a štetčekov, ktoré vyčaria dych berúce rovnaké línie. Ak by sa stalo, že by vás bežný tvar obočia prestal baviť, môžete si zo svojho obočie urobiť záhradku alebo rybí chvost. Áno, také šialenosti si ženy kreslia miesto svojho obočia. 

Ak sledujete sociálne siete, najmä Instagram, iste viete, že ženy sú doslova Poslené takzvanými „beauty trendy“. K tým sa radí líčenie so žltou tvárenkou alebo napríklad nechty sa špirálkou, ktoré sú minimálne praktické. Zamerajme sa však teraz na to, čo možno vykonať s obočím. Takých trendov je skutočne požehnane. Je ale nutné dodať, že aj keď to dá určite prácu, nie je to moderné ani šik a keď to doma vyskúšate, rozhodne s takým obočím nechoďte von. 

Fishtail Browse 

Predovšetkým na Instagramu sa stretnete s takzvaným „fishtail Browse“. Jedná sa o obočie vyzerajúce ako rybí chvost. Na prvý pohľad človeku príde, že je obočie vyholenú, ale je to len optický klam, ktorý sa vykúzli troškou skutočne kvalitného, krycieho make-upu. S pomocou ceruzky na obočie sa následne dokreslí tvar rybieho chvosta. 

halo Browse 

Obočie vyzerajúce ako rybí chvost nie je ten najväčší úlet, ktorý si ženy dokážu namaľovať. S obočím začali pracovať ešte trochu inak, kreslí si z neho svätožiara. Nad nosom zostáva medzera, avšak svoje obočie si predĺži a namaľujú si ho cez celé čelo až k druhému obočie. Dôjde k akémusi „hornému oblúkovému spojenie obočie“, čo nakoniec vyzerá ako svätožiara. 

Garden Browse 

Zo svojho obočie si taky môžete urobiť záhradku. To je ďalšia šialenosť, ktorou sú ženy ochotné na svoje obočie namaľovať. Garden Browse je zelené obočie, na ktoré sú aplikované drobné kvietky, teda obočie pripomína dve záhradky pred domom. Aby záhradka z obočia vyzerala vierohodnejšie, mnohé ženy si nad obočie nakreslí motýliky alebo včielky, ktoré opeľujú obočie.