Starostlivosť o vaše telo

Starostlivosť o telo sa naozaj vypláca. Budete sa dobre cítiť a aj dobre vyzerať. Krása vychádza zvnútra a vypláva na povrch. Telo sa vie síce samo regenerovať, ale v tom zbesilom tempe a stresu, ktorému ho vystavujeme, treba mu vyjsť naproti. Dodajte mu vitamíny, pohyb i kozmetickú starostlivosť.

Vaše vlasy umývajte pravidelne, používajte vhodné prípravky i masky a rovnako tak pravidelne navštívte kaderníka a nechajte si zastrihnúť aspoň končeky vlasov.

Pleť a kůžepotřebuje vhodnú hydratáciu a dostatok tekutín. Pravidelní čistenie pleti prevádzajte ráno aj večer. Pomôžu aj návštevy v kozmetickom salóne, kde pleť vyčistí a doplní jej výživu.

Nehtypotřebují pravidelnú úpravu a výživu. Dodajte im výživovú báze, kúpte si mäkký pilník, a keď si neviete rady, navštívte manikérku.

Pery si chráňte pred UV žiarením aj mrazom. Dopĺňajte hydratáciu, skúste olej na pery a kozmetickú vazelínu. Ak pery praskajú, doprajte im peeling.

Zuby, ktoré sú rovné a belostné ako sneh, zaujmú na prvý pohľad. Navštevujte pravidelne zubára a dentálneho hygienika.

Postava si žiada pravidelnú a zdravú stravu, dostatok pohybu, športovanie na čerstvom vzduchu a pravidelnú hygienu.

Chodidlalecos prezradí. Pravidelná pedikúra a dostatočná hydratácia im veľmi prospeje. Nutná je starostlivosť o nechty, aby nezarastali a nenapadla je pleseň.

Depilácia, ktorá pravidelne odstráni chĺpky večná problém všetkých žien. Napriek tomu je treba ju nikdy nezanedbať.

Celulitída je choroba dneška a to aj štíhlych žien. Podporte lymfatický systém pomocou masáží a vírivkou. Môže za ňu genetika a vplyvmi prostredia. Ovplyvňuje ju ovzdušia, zmeny klímy, fajčenie, pracovné nasadenie a životný štýl. Obmedzte stres a dbajte na psychické zdravie. Dopĺňajte vitamíny a pitný režim. Nezabúdajte na zdravý životný štýl vo všetkých smeroch.