Aká farba je nadčasová a aká bude „in“ tento rok?

Každý rok sa nám móda ukazuje v inej kráse. Čo rok, možno aj čo sezónu! Veď sa na pultoch obchodov stále stretávame s najrôznejšími novými kúskami, ktoré tam ešte predošlý deň neboli. Len nákupné maniačka to majú zhlédnuté a pod palcom. Vyznať sa však v aktuálnych módnych trendoch je niekedy vážne za trest. Ešte že aspoň niektoré kúsky sú nadčasové. Ide o tie, ktoré vždy vedú a budú viesť. Sú to predovšetkým džínsové bundy, úzke džínsy, roláky alebo nestarnúci klobúky. Avšak aj farebne sa môžete trafiť. Aj tie sú totiž nadčasové. Ktorá však vedie v nadčasovosti? Nejedná sa o farbu, ktorá bude pre tento rok tou „in“?

Nestarnúci farbou je červená, a to v akomkoľvek odtieni

Či už ste snedej pleti alebo vlastníkom tej bledé, určite vo vašom šatníku nesmie chýbať červený odtieň. Jedná sa o farbu, ktorá je absolútne nestarnúca. Navyše pristane každej žene. Najlepšie urobíte, keď si červenú zvolíte v pestrej farbe na šaty alebo obľúbenú blúzku. Pestro červenú tiež voľte najmä na doplnky, ako je potrebné kabelka. Aj lodičky vás iste nadchnú, pretože práve aj ony sú v tejto farbe absolútne štýlové! Okrem iného sa tiež stala veľmi populárnou rúž pestro červenej farby.

Dominovať však budete aj vtedy, ak si zvolíte trochu iný odtieň, a to konkrétne bordó či trebárs vínovo červený. Nielen oblečenie, ale aj vaše pery budú fantastické s touto farbou.

Tohtoročné moderná farba však červená nie je – ide o zelenú

Ak si však myslíte, že nadčasovosť sa rovná modernosti tohto roku – nie je tomu tak. Pre tento rok červená nevedie, ale svoje prvé miesto si teraz obstarala zelená. Môžete ich mať vo svojom šatníku v akejkoľvek podobe. Skúste to napríklad s vojensky zelenú, ktoré dominuje predovšetkým na džínsach alebo na košeliach. Svetlejší odtieň potom voľte pastelovo zelenú, ktorá je skvelá potrebné na kabelke. Pistáciová vedie prevažne u masívnych šperkov, ktoré doplnia a doladia aj obyčajný look.